Search

فهرست مطالب

پایونر (Payoneer) چیست؟

پایونر چیست

پایونر چیست ؟ پایونر یک پلتفرم پرداخت نوآورانه بین‌المللی است که مشاغل و متخصصان را در سراسر جهان با ارزهای مختلف به هم متصل می‌کند. پایونر میلیون‌ها مشاغل و متخصص را در بیش از ۲۰۰ کشور جهان را قادر می‌سازد تا پرداخت‌های خود را به راحتی انجام داده و با متخصصان جدید آشنا شوند. هزاران شرکت برجسته از جمله «گوگل» Google ، ایر بی ان بی (Airbnb)، «فیور» (Fiverr) و «گتی ایمیچ» (Getty Images) به خدمات پرداخت ئایونر متکی هستند.

پایونر چیست ؟

پایونر ارائه دهنده‌ی پرداخت آنلاین است که به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا از طریق مشاغل و بازارهای مختلف در کشورهای مختلف جهان وجه ارسال یا دریافت کنند. پایونر فقط برای پرداخت‌های شغلی، رسید و تبدیل ارز در نظر گرفته شده است. بنابراین، خدمات پایونر بسته به وضعیت حساب‌های ذینفع شما در این سیستم مالی آنلاین با ارائه دهنده مبادله ارز استاندارد کمی متفاوت است. پایونر خدمات خود را با هدف کمک به دارندگان مشاغل‌، متخصصان‌، فریلنسرها و بازارهای محصولات ارائه می‌دهد. این سیستم مالی بین‌المللی راه‌حل‌های پرداخت مستقیم، تبدیل ارز‌، ادغام و راه‌هایی را برای مشاغل و بازار‌ی‌ها‌ برای پرداخت ارائه می‌دهند. خدمات پایونر برای استفاده شخصی درنظر گرفته نشده است.

پایونر در صنایع مختلفی از جمله تجارت الکترونیک‌، تبلیغات‌، عکاسی سهام‌، فریلنسرها و اجاره بها کاربردی است. پایونر یک تجارت بزرگ و موفق با بیش از ۴ میلیون کاربر‌، در ۲۰۰ کشور در دسترس است و امکان پرداخت به ۱۵۰ ارز رایج دنیار را فراهم می‌کند.

مشتریان می‌توانند تجربه‌های متفاوتی از قبیل طیف گسترده‌ای از خدمات و راه‌حل‌های پرداختی، ارسال و دریافت پول از سراسر جهان، هزینه‌های مبادله ارز منطقی را در این سیستم مالی آنلاین بین‌المللی را تجربه کنند.

پایونر چیست ؟ و امنیت در سیستم مالی پایونر چگونه است؟

پایونر یک سیستم تجاری بزرگ‌، معتبر و قابل اعتماد است. پایونر در سال ۲۰۰۵ تأسیس شد، این شرکت توسط همان سرمایه گذارانی که بودجه‌ی «فیسبوک» Facebook) )، «دراپ باکس» (Dropbox‌) و«اکسپدیا» (‌Expedia‌) را تأمین می‌کنند؛ پشتیبانی می‌شود. این شرکت دارای هزار کارمند در ۱۴ دفتر که در سراسر جهان واقع شده‌اند، است. هزاران شرکت میلیون‌ها افراد مختلف در سراسر جهان از خدمات پایونر برای پرداخت، دریافت، ارسال وجه  استفاده می‌کنند.

پایونر دارای وضعیت نظارتی کامل و دقیق بین‌المللی در مناطق مختلف از جمله ایالات متحده‌، اتحادیه اروپا، هنگ کنگ، هند و ژاپن است.

پایونر چیست

چه خدماتی در پایونر ارائه می شوند؟

حساب‌های کاربری برای انجام خدمات پرداخت بین‌المللی، این حساب به شما امکان می‌دهد که توسط یک حساب بانکی محلی‌، پرداخت‌های خود را به چندین ارز انجام دهید.

سرویس صورتحساب پایونر در کنار سرویس پرداخت جهانی کار می‌کند. شما به راحتی می‌توانید فقط با چند کلیک پرداخت متناسب با شغل خود را درخواست کرده و آن را برای مشتری خود ارسال کنید. کاربران پایونر می‌توانند صورت‌حساب یا فاکتور را با کارت اعتباری‌، دبیت کارت یا حساب بانکی پرداخت کرده  و نیازی به حساب نداشته باشند.

توجه داشته باشید که این سرویس به طور خاص برای پرداخت صورت حساب محصولات یا خدمات تجاری طراحی شده است. این سرویس برای دریافت پرداخت برای فروش کالا یا خدمات مصرف کنندگان مناسب نیست و باید محدود به معاملات مربوط به مشاغل باشد.

حساب پایونر شما در همه ارزهایی موجود است تعادل است با حساب کاربری پایونر به راحتی می‌توانید ارزی را به ارز دیگر تبدیل کنید. به عنوان مثال اگر می‌خواهید وجوه خود را به پول محلی خود برداشت کنید، پایونر ارز را با نرخ بین بانکی مبادله می‌کند و هزینه کمیسیون اضافی ۰.۵٪ از مبلغ تبدیل شده را نیز شارژ می‌کند. توجه داشته باشید که برای تبدیل وجه به ارز دیگر و برداشت‌، مبلغی را که به یک ارز دیگر به بانک منتقل می‌شود‌، مبلغی حداکثر ۲٪ بالاتر از نرخ بین بانکی را جذب می‌کند.

توجه به این نکته حائز اهمیت است؛ کاربران فقط می‌توانند مبلغ تبدیل ارز را برای پول در داخل یک حساب دریافت کننده پایونر ارائه دهند، بنابراین نمی‌توان یک حساب پایونر را با کارت شخصی یا حساب بانکی معمولی خود ایجاد کرد. در این موارد‌، شخص می‌بایست یک حساب پایونر ایجاد کرده و از شما وجه درخواست کند. این امر می‌تواند به دلیل هزینه‌های پرداخت‌، روند صرافی را بیهوده و پرهزینه‌تر کند. لطفاً توجه داشته باشید سرویس‌های پایونر فقط برای مشاغل وجود دارند‌، نمی‌توان از آن برای انتقال ارز شخص به فرد استفاده کرد.

پایونر با بسیاری از مشاغل و بازارهای مستقر کار می‌کند تا به شما امکان دهد با افرادی که از آن بازار استفاده می‌کنند‌، به راحتی با این سیستم به انتقال وجه بپردازید. به عنوان مثال می‌توانید با تمام شرکت‌هایی که در بالا ذکر شده به راحتی با سیستم پایونر کار کنید.

زمانی که می‌خواهید به بودجه پایونرخود دسترسی پیدا کنید‌، می‌توانید با بیش از ۱۵۰ کشور و ارز‌، وجه را به حساب محلی و به ارز محلی خود تبدیل کرده یا منتقل کنید. همچنین می‌توانید وجوه خود را با کارت پیش پرداخت یا از طریق دستگاه خودپرداز برداشت کنید.

پایونر همچنین کارت‌های اعتباری پیش پرداخت از مستر کارت را فراهم می‌کند که می‌توانید با هر ارزی به حساب پایونر متصل شود. برای هر واحد پول باید کارت فیزیکی متفاوتی داشته باشید. می‌توانید قیمت و هزینه‌های کارت پیش پرداخت خود را در جزئیات حساب خود بیابید.

آیا اپلیکیشن موبایل پایونر وجود دارد؟

پایونر یک برنامه‌ی تلفن همراه با عملکرد محدود ارائه می‌دهد. این برنامه برای دستگاه‌های Apple و Android در دسترس است و به شما امکان می‌دهد تا بتوانید موارد زیر را انجام دهید:

بررسی مانده‌های ارزی و کارتی.

بررسی تمام معاملات مانده‌ها.

معاملات کلیدی را بر اساس معیارهای از پیش تعیین شده فیلتر کنید.

با ورود به سیستم امن‌، به اطلاعات سریع دسترسی پیدا کنید.

پایونر چیست

پلت فرم پرداخت های تلفیقی چیست؟

سیستم مالی پایونر به مشاغل اجازه می‌دهد از طریق API جامع از سیستم عامل‌های پرداخت خود استفاده کنند‌، این خدمت پایونر ارسال و دریافت پرداخت در سراسر جهان را آسان‌تر می‌کند‌، انجام این فرآیند به خارج شدن از وب سایت مشاغل ندارد.

عملکرد API  پایونر چگونه است؟

API  انواع دیگری از عملکردها از جمله ساده سازی امور مالی فروشنده‌، ERP و ادغام حسابداری و جمع آوری پرداخت‌های کاربران پایونر را امکان‌پذیر می‌کند.

توجه داشته باشید که نمی توانید با پایونر از حساب یا خدمات صورت حساب خود برای خدمات پول، واریز کردن پول به کارت پیش پرداخت، هدایای خانواده و دوستان یا کمک‌های مالی استفاده کنید. پایونر فقط برای استفاده از مشاغل در نظر گرفته شده است.

پایونر چیست ؟ و چگونه کار می کند؟

شخص باید یک حساب پایونر ایجاد کند.

شخص می‌توانید ارز را در یک حساب پایونر با نرخ استاندارد به علاوه هزینه‌های پایونر تبدیل کند.

شخص وقتی می‌خواهید انتقال پول را بین حساب‌های پایونر انجام دهید‌، می‌تواند پول را به حساب ذینفع منتقل کنید.

هنگامی که پول در حساب ذینفع قرار دارد‌، می توانند آن را از حساب بانکی محلی خود برداشت کنند.

ممکن است هنگام برداشت پول‌، نیاز به پرداخت هزینه‌های اضافی باشد.

اگر ذینفع حساب پایونر داشته باشد:

ذینفع می‌تواند از خدمات صورت حساب پایونر برای درخواست وجوه از شما استفاده کند.

می‌توانید صورت حساب را از طریق کارت اعتباری‌، کارت بدهی یا حساب بانکی پرداخت کنید.

پرداخت کننده ممکن است بسته به نوع پرداختی که انجام می‌دهد‌، مبلغ اضافی را بپردازد.

ذینفع می‌تواند ارز را در حساب پایونر با نرخ ارز استاندارد و به علاوه هزینه‌های پایونر تبدیل کند.

هنگامی که پول در حساب ذینفع قرار دارد‌، می‌توانند آن را از حساب بانکی محلی خود برداشت کنند.

ممکن است هنگام برداشت پول‌، نیاز به پرداخت هزینه‌هایی اضافی باشد.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

مقاله های مرتبط