letter-i_11165470

درباره ما

صرافی پلاس مجموعه‌ی پرداخت بین‌المللی با ۱۰ سال تجربه‌ی فعالیت‌های بین‌المللی مالی است

درباره صرافی پلاس

تیم مدیریتی صرافی پلاس با ۱۰ سال سابقه‌ی مدیریتی خود تغییری بزرگ در این صنف را برای مشتریان خود پدید آورده است. با توجه به تجربه و شناخت تیم صرافی پلاس از ریسک‌های موجود در بازار بهترین خدمات برای مشتریان ارائه خواهد شد.
با توجه به این موضوع که پرداخت‌های آنلاین ارزی ترند سال‌های اخبز جهان بوده و گسترش اینترنت موجب ایجاد کسب و کارهای فراوان شده است، هرکسی از هرجای دنیا می‌تواند کالا یا خدمات خود را برای فروش گذاشته و خریدار قادر بوده تا با یک کارت بین المللی خرید خود را از کیلومترها دورتر به انجام برساند، صرافی پلاس این خریدها را برای مشتریان به انجام می‌رساند.

آنچه برای ما مهم است

صرافی پلاس همواره در تلاش است تا خدماتی دقیق، مطمئن، سریع و آنی را در تمامی روزهای هفته و به صورت ۲۴ ساعته را با ساده‌ترین حالت ممکن به کاربران خود ارائه کرده و تفاوت فاحشی با رقبای خود ایجاد نماید. صرافی پلاس مفختر است تا با ارائه‌ی مشاوره‌ی درست، کاربران را برای رسیدن به خواسته‌ها و اهدافشان یاری دهد.

مجموعه‌ی صرافی پلاس همراهی آگاه و مطمئن برای کاربران خود بوده و در تلاش است با خدماتی که در سایت ارائه می‌دهد دغدغه‌ی کاربران را کاسته و آن ها را به اهدافشان نزدیک نماید. صرافی پلاس با ارائه‌ی راه‌ حل‌های آنلاین پرداخت ارزی که کاملا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین بین المللی است می‌تواند خدمات خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار دهد.

صرافی پلاس از سال ۹۷ شروع به کار نموده اما با وجود تازه تاسیس بودن این مجموعه کارشناسان و پایه‌گذار با تجربه‌ای این سایت را مدیریت می‌کنند که همین امر آن‌ها را قادر می‌سازد تا بتوانند با تجربیات قراوانی که در طی سالیان متوالی به دست آورد‌ه‌اند خواسته‌های کاربران خود را به صورت کامل و درکم ترین زمان به تحقق برساند.

هر جایی از دنیا بخرید و بفروشید

با توجه به این موضوع که پرداخت‌های آنلاین ارزی، ترند سال‌های اخبز جهان بوده و گسترش اینترنت موجب ایجاد کسب و کارهای فراوان شده است، هرکسی از هرجای دنیا می‌تواند کالا یا خدمات خود را برای فروش گذاشته و خریدار قادر بوده تا با یک کارت بین المللی خرید خود را از کیلومترها دورتر به انجام برساند، صرافی پلاس این خریدها را برای مشتریان به انجام می‌رساند.
کاربران و مشتریان عزیز می‌توانند به صورت حضوری به دفتر تهران صرافی پلاس مراجعه نموده و درخواست‌های خود را به صورت حضوری اعلام نمایند تا کارشناسان ما درخواسشان را به انجام برسانند.

تماس با ما

از راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید

تهران، گیشا خیابان علیالی پلاک ۵۲ واحد ۱