Search

فهرست مطالب

حواله ارزی به پرتغال

حواله به پرتغال

حواله به پرتغال ؛ پرتغال کشوری کوچکی است که در حومه‌‌ی غربی شبه جزیره‌ی‌ ایبری و پایین‌‌ترین بخش جنوب غربی قاره‌ی‌ اروپا قرار گرفته است. کشور پرتغال کشوری توسعه یافته با پیشرفت قابل توجه، بسیار زیبا و جذاب که به دلیل جاذبه‌‌های طبیعی‌، توجه گردشگران بسیاری را در سفر به پرتغال به خود جلب کرده است.

و این کشور تنها از شرق و شمال با کشور اسپانیا مرز مشترکی دارد و خاک این سرزمین با تنها همسایه‌ی‌ خود‌، شبه جزیره‌‌ی ایبری را تشکیل داده است و در واقع پرتغال غربی‌‌ترین کشور قاره‌‌ی سبز جهان است که از بخش غرب به اقیانوس اطلس متصل شده است؛ همچنین جزایر مادیرا و آزور که در اقیانوس اطلس واقع شده‌اند در خاک پرتغال قرار دارند.

آشنایی با کشور پرتغال

لیسبون‌، پایتخت زیبای کشور پرتغال می باشد و مردم این سرزمین به زبان پرتغالی با یکدیگر صحبت می‌ کنند و در ضمن این کشور در عضویت اتحادیه‌ اروپا است و از واحد پول یورو‌، در معاملات خود با کشورها استفاده می‌‌کنند‌، این کشور بسیار زیبا و جذاب با مناطق گردشگری بسیاری است و همین امر سبب شده است تا گردشگران پرتغال از سراسر دنیا برای بازدید از مناطق طبیعی و آثار تاریخی، به این سرزمین سفر کنند.

پرتغال کشوری کوچک که در حاشیه غربی شبه جزیره‌ی ایبری یعنی پایین‌‌ترین بخش جنوب غربی اروپا است و این سرزمین را می‌‌توان دنباله‌ی فلات مرتفع مرکزی اسپانیا نیز دانست که هرچه به طرف دریا پیش می‌‌رود‌، ارتفاعش کمتر می‌‌شود‌. سواحل غربی و جنوبی آن را اقیانوس اطلس فرا گرفته و در غرب آن کشور اسپانیا واقع شده است.

کشور پرتغال از مشرق و شمال به اسپانیا می‌رسد و هیچ ‌گونه مرز طبیعی عمده‌‌ای بین دو کشور ندارد‌، مساحت پرتغال ۹۱۷۲۰ کیلومتر مربع است و طول این کشور، از شمال به جنوب ۶۳۰ کیلومتر و حداکثر عرضش ۲۱۷ کیلومتر است و طول خطوط ساحلی آن‌، در مغرب از رود مرزی مینیو در شمال تا تخته ‌سنگ‌‌های ساحلی و پرتگاه‌‌های مرتفع دماغه سنن وینسنت ۶۴۰ کیلومتر است و در جبهه‌‌ی جنوبی‌، از این دماغه تا دهانه رود گوادیانا ۱۶۰ کیلومتراست و کلیه بندرگاه‌‌های عمده در مغرب کشور قرار گرفته‌اند.

طبیعتا زندگی یا سفر به پرتغال در شرایط مختلف نیاز به مراوده‌های مالی بین المللی مخصوصا از کشور ایران به پرتغال یا بالعکس را برای مهاجران ایرانی در این کشور می‌طلبد. ما در صرافی پلاس تمامی امور مالی شما را نه تنها از پرتغال بلکه از تمامی کشورهای دنیا انجام می‌دهیم.

حواله به پرتغال

حواله به پرتغال

ما در صرافی پلاس انواع حواله‌های مختلف (حواله‌های بین بانکی، وسترن یونیون،‌ پی پال،‌سوئیفت ) را به کشور پرتغال انجام می‌دهیم. حواله‌های واریزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز انجام می‌شود.

به چه بانک هایی در  پرتغال می توان حواله ارسال کرد؟

کارشناسان ما در صرافی پلاس به تمامی بانک‌های پرتغال حواله ارسال می‌کنند. پس ما برای ارسال حواله‌ی بین بانکی به پرتغال محدودیتی وجود ندارد.

به چه حساب هایی می توان حواله ارسال کرد؟

ارسال حواله به حساب‌های شخصی،‌شرکتی و دانشگاه وجود دارد.

چه اطلاعاتی برای ارسال حواله به پرتغال نیاز است؟

برای ارسال حواله اطلاعاتی از قبیل نام بانک، شماره حساب بانکی، نام صاحب حساب و مبلغ حواله مورد نیاز است.

چگونه حواله دانشجویی انجام می ‌شود؟

برای ارسال‌ حواله‌های دانشجویی به بانک باید تمامی اطلاعات دانشگاه از قبیل مشخصات حساب بانکی دانشگاه، مشخصات بانکی دانشجو همراه با شماره‌ی دانشجویی برای کارشناسان ما ارسال شود.

ارسال حواله به حساب شخصی چگونه است؟

حواله به شخص یا شرکت قابل انجام است. برای ارسال حواله اگر اطلاعاتی که از مشتریان درخواست می‌شود به درستی به کارشناسان ما ارسال شوند حواله در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد. برای اطلاع از زمان ارسال حواله می‌توانید از طریق آیدی تلگرامی ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

مقاله های مرتبط