Search

فهرست مطالب

حواله ارزی به فرانسه

حواله به فرانسه

حواله به فرانسه ؛ فرانسه جاذبه‌های دیدنی متعددی دارد و سالانه تعداد زیادی توریست را به خود جذب می‌کند. فرانسه کشوری است که هر کسی با هر سلیقه‌‌ای که به این کشور سفر کند، قطعا با خاطرات و تجربیات لذت ‌بخش به کشور خود باز‌می‌‌گردد. این کشور به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در دنیا شناخته می‌شود.

حتما بسیاری از گردشگران فرانسه با شنیدن نام فرانسه به یاد انواع و اقسام پنیرهای لذیذ، برج ایفل و پیشخدمت‌های اتوکشیده می‌افتند، این کشور زیبا غذاهایی لذیذ، تاریخی غنی و پربار و فضایی دوست ‌داشتنی و رمانتیک دارد.

فرانسه تاریخچه‌ غنی و پربار دارد که سبب شده در گوشه و کنار آن‌، بناهای تاریخی، قلعه‌‌ها و آثار معماری باشکوهی را ببینید که همگی نشانی از فرهنگ غنی این کشور بی‌نظیر هستند

طبیعتا زندگی در فرانسه در شرایط مختلف نیاز به مراوده‌های مالی بین المللی مخصوصا از کشور ایران به فرانسه یا بالعکس را برای مهاجران ایرانی در این کشور می‌طلبد. ما در صرافی پلاس تمامی امور مالی شما را نه تنها از فرانسه بلکه از تمامی کشورهای دنیا انجام می‌دهیم.

حواله به فرانسه

ما در صرافی پلاس انواع حواله‌های مختلف (حواله‌های بین بانکی، وسترن یونیون،‌ پی پال،‌ سوئیفت ) را به کشور فرانسه انجام می‌دهیم. حواله‌های واریزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز انجام می‌شود.

به چه بانک هایی می توان حواله ارسال کرد؟

کارشناسان ما در صرافی پلاس به تمامی بانک‌های فرانسه حواله ارسال می‌کنند. پس ما برای ارسال حواله‌ی بین بانکی به فرانسه محدودیتی وجود ندارد.

به چه حساب هایی می توان حواله ارسال کرد؟

ارسال حواله به حساب‌های شخصی،‌شرکتی و دانشگاه وجود دارد.

چه اطلاعاتی برای ارسال حواله به فرانسه نیاز است؟

برای ارسال حواله اطلاعاتی از قبیل نام بانک، شماره حساب بانکی، نام صاحب حساب و مبلغ حواله مورد نیاز است.

چگونه حواله دانشجویی انجام می ‌شود؟

برای ارسال‌ حواله‌های دانشجویی به بانک باید تمامی اطلاعات دانشگاه از قبیل مشخصات حساب بانکی دانشگاه، مشخصات بانکی دانشجو همراه با شماره‌ی دانشجویی برای کارشناسان ما ارسال شود.

ارسال حواله به حساب شخصی چگونه است؟

حواله به شخص یا شرکت قابل انجام است. برای ارسال حواله اگر اطلاعاتی که از مشتریان درخواست می‌شود به درستی به کارشناسان ما ارسال شوند حواله در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد. برای اطلاع از زمان ارسال حواله می‌توانید از طریق آیدی تلگرامی ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

مقاله های مرتبط