Search

فهرست مطالب

بانک کشاورزی abc چین

بانک abc چین

بانک abc چین (Agricultural Bank of China) بلافاصله پس از انقلاب چین در سال ۱۹۵۱ با نام «بانک تعاونی کشاورزی» (Agricultural Cooperative Bank) تاسیس شد. این بانک در جولای ۲۰۱۰  در لیست بورس و سهام شانگهای و هنگ کنگ قرار گرفت.

بانک کشاورزی abc چین

بانک abc چین برای حمایت از صنعت کشاورزی تاسیس شد. بانک abc چین با ۲۳ هزار و ۶۱۲ شعبه در سراسر جهان امروزه چهارمین بانک دولتی بزرگ دنیا شناخته می‌شود. بسیاری از شعبه‌های این بانک در مناظق روستایی دایر است.

بانک abc چین با بودجه‌ی فراوانی که دارد وام‌های کلانی به مشاغل،‌ فعالیت‌های فرهنگی و ‌اشخاص واگذار می‌نماید. همان‌طور که قبلا گفته شد بانک کشاورزی چین جز چهار بانک بزرگ و برتر تحت کنترل دولت است.

بانک abc چین

این بانک در تلاش است تا شعب خارج از کشور خود را افزایش داده و گسترش بخشد زیرا امروزه  از نظر عملکرد بین المللی از سه رقیب دولتی خود عقب مانده است.

«لیو شیوو» در دسامبر سال ۲۰۱۴ پس از به دست گرفتن معاونت و فرمانداری بانک کشاورزی چین به عنوان رئیس این بانک نیز منصوب شد.

خلاصه ای از تجارب بانک abc چین خدمات بانکی و تجاری بین المللی را برای مشتریان ارائه می‌دهد. این بانک خدمات بانکداری شرکتی‌، بانکداری شخصی‌، عملیات خزانه داری و … را ارائه می‌دهد.

بخش «بانکداری شرکت‌ها» (Corporate Banking) محصولات و خدمات مالی را به شرکت‌ها‌، سازمان‌های دولتی و مؤسسات مالی ارائه می‌دهد. بخش « بانکداری شخصی‌« (Banking Personal) محصولات و خدمات مالی را برای مشتریان خاص ارائه می‌دهد.

بخش «خزانه داری» (Treasury Operations) کارهای بازار پول را انجام می‌دهد یا معاملات بازپرداخت‌، سرمایه گذاری ابزار بدهی و نگهداری موقعیت‌های مشتق را به انجام می‌رساند.

بخش «سرمایه گذاری‌های» دیگر (Others & Unallocated) نیز مربوط به سرمایه گذاری های سهام عدالت است.

بانک کشاورزی چین تقریبا ۳۲۰ میلیون مشتری حقیقی و ۲.۷ میلیون مشتری حقوقی دارد. این بانک حدود ۲۴ هزار شعبه در غالب شرکت دارد.

بانک abc چین

ارسال حواله یوان به حساب های چین

صرافی پلاس انواع حواله‌های مختلف از قبیل حواله‌های بین بانکی ، وسترن یونیون‌،‌ پی پال و‌ سوئیفت را به حساب‌های چین انجام می‌دهد. حواله‌های واریزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز انجام خواهند شد.

طبیعتا زندگی در کشور چین در شرایط مختلف نیاز به مراوده‌های مالی بین المللی بخصوص از کشور ایران به چین یا بالعکس را برای مهاجرین ایرانی در این کشور می‌طلبد. ما در مجموعه‌ی صرافی پلاس تمامی امور مالی مشتریان را نه تنها از کشور چین بلکه از تمامی کشورهای دنیا را انجام می‌دهیم.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

مقاله های مرتبط