Search

فهرست مطالب

پرداخت هزینه ویزا استرالیا

ویزا استرالیا

ویزا استرالیا ؛ هزینه‌ی صدور ویزای استرالیا مرتبا در حال تغییر است. در واقع هزینه‌ ویزای استرالیا بستگی به پروسه‌ی لاج و روند آن دارد؛ اگر از زمانی که داوطلب لاج کرد تا شروع پروسه‌ ویزا هزینه‌ی ویزا تغییر نماید، هزینه‌ای که از داوطلب اخذ می‌شود برابر با هزینه‌ی جدیدی که اعلام می‌شود خواهد بود.

با توجه به دلایل موجود برای مهاجرت به این کشور ویزاهای متفاوتی وجود دارد. با توجه به این موضوع که اکثر هموطنانمان برای تحصیل یا با مقاصد تحصیلی به این کشور مهاجرت می‌نمایند.  دو ویزای توریستی و ویزای تحصیلی استرالیا بیش‌تر از دیگر ویزاها مورد استفاده ایرانیان قرار می‌گیرند.

ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا با علاقمندان به مهاجرت به استرالیا اجازه می‌دهد برای مدتی کوتاه با هدف گردش و تفریح، دیدار بستگان و آشنایان و همچنین تجارت یا به ندرت برای گذراندن دوره‌ی تحصیلی کوتاه مدت به ین کشور وارد شوند.

ویزای تحصیلی استرالیا

داوطلبان تحصیل در مقاطع تحصیلی مختلف در کشور استرالیا می‌توانند با ویزای تحصیلی به این کشور مهاجرت نمایند. علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات کافی به دلیل  کسب ویزای تحصیلی به صفحه‌ی مربوطه سازمان مهاجرت استرالیا مراجعه نمایند.

هزینه‌های صدور ویزا استرالیا

همان‌طور که قبلا نیز ذکر کردیم هزینه‌ی صدور ویزای استرالیا مرتبا در حال تغییر است. در واقع هزینه‌ ویزای استرالیا بستگی به پروسه‌ی لاج و روند آن دارد، ‌اگر در این بازه‌ی زمانی هزینه‌ی صدور ویزای استرالیا تغییر نماید،‌ طبیعتا هزینه‌ی ویزا طبق نرخ جدیدی که اعلام شود اخذ خواهد شد.

متقاضیان باید به این موضوع که زمانی که برای اپلای ویزا پرداخت انجام می‌شود،‌می‌بایست هزینه‌ی اضافی نیز پرداخت شود که این هزینه برابر با ۱.۰۸% از کل مبلغ خواهد بود.

چگونه برای پرداخت هزینه‌ ی صدور ویزا استرالیا اقدام نماییم؟

علاقمندان می‌توانند برای پرداخت‌های بین المللی خود با فراغ خاطر به مجموعه‌ی صرافی پلاس اعتماد نمایند. پرداخت هزینه‌ی صدور ویزای استرالیا با ویزا کارت و مسترکارت پرداخت خواهد شد.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

مقاله های مرتبط