Search

فهرست مطالب

۱۵ روش کسب درآمد از سایت آمازون (قسمت سوم)

سایت آمازون

در قسمت اول و قسمت دوم مقاله‌ی کسب درآمد از سایت آمازون ۷ مورد را بیان کردیم، در این قسمت که آخرین از مقاله‌ است ۸ شیوه‌ی بعدی را برای علاقمندان شرح داده‌ایم.

۸. انتشار کتاب مجازی در آمازون

شما می‌توانید با نوشتن کتاب به صورت مجازی و فروش آن کسب درآمد کنید. قطعا به ابن موضوع که من و کتاب نوشتن! حتی نمی‌دانم باید از کجا شروع کنم، کتاب نوشتن وقت زیادی را می‌خواهد و … فکر کرده‌اید.

نوشتن و انتشار کتاب مجازی غیرقابل باور به نظر می‌رسد‌، ‌ من شخصاً این کار را نکرده‌ام‌، اما درباره نوشتن و انتشار کتاب مجازی اطلاعات زیادی دارم‌، زیرا من خواننده مشتاق کتاب‌های مجازی سایت آمازون هستم.

من در Kindle Unlimited عضو هستم. عضویت ۹.۹۹ دلار در ماه است. این عضویت به من فرصتی داده است که نه تنها کتاب‌های مچازی را بخوانم و از آنها بیاموزم‌، بلکه بتوانم با خواندن بررسی‌ها اطلاعات سرشاری از دیگر عضوها به دست آورم.

با گذشت سال‌ها عضویت در سایت آمازون، من آموخته‌ام که برای انتشار کتاب در آمازون نیازی به ایجاد یک کتاب بالقوه جایزه پولیتزر ندارید. از آنجا که این یک بستر انتشار و رشد است‌، هرکسی می‌تواند این کار را انجام دهد‌،‌ بسیاری از نویسندگان خود ساخته از سایت آمازون برای تقویت تخصص و مهارت خود استفاده کرده‌اند.

می توانید در مورد چیزی بنویسید و منتشر کنید که حسی خاص و با شور و اشتیاق درباره‌ی آن دارید. بسیاری از کتاب‌های مجازی که خوانده‌ام‌، زیاد طولانی نیستند  تعداد زیادی از آن‌ها زیر ۱۰۰ صفحه بوده و بسیار پر بار هستند.

کیفیت کتاب‌هایی که من در تمامی این سال‌ها از این سایت خریداری کرده‌ان همانند کتاب‌های چاپی است، مانند همان‌هایی که به من می‌گویید هرکسی نمی‌تواند این کار را انجام دهد.

اگر همین حالا نیز می‌نویسید یا علاقه به این کار دارید می‌توانید نوشتن در سایت آمازون را در نظر بگیرید.

مانند تمامی کالاها و محصولات دیگر پس از نوشتن در سایت باید به بازاریابی و تبلیغ کتاب خود نیز بپردازید زیرا انتشار کتاب در سایت آمازون صرفا به معنی فروش خوب آن نخواهد بود. برای شروع می‌توانید از انتشارات Kindle Direct (متعلق به آمازون) استفاده کنید.

سایت آمازون

۹. به وبسایت شرکتی mechanical turk آمازون بپیوندید

Amazon Mechan Turk) ) یا MTurk که به صورت مختصر بیان می‌شود راهی برای کسب درآمد ناچیز و با انجام کارهای ساده و بدون تفکر ذهنی است.

این سایت یک پلتفرم شلوغ ایجاد شده است تا شکاف بین کاری که یک کامپیوتر نمی‌تواند انجام دهد به انسان واگذار شود. سایت آمازون این شغل را «وظیفه اطلاعات انسانی» می‌نامد.

بررسی Gizmodo در مورد MTurk این طور بیان کرد که  اگر  شرایطی از قبیل ذهن باز، اتصال به اینترنت و زمان کافی در اختیار داشته باشید‌، می‌توانید چند کار عجیب و غریب را انتخاب کنید و چند سکه و نیکل بصورت همزمان به دست آورید کنید.

این کار شامل ورودی داده‌ها‌، رونویسی‌، طبقه بندی‌، تشخیص تصویر و نامگذاری چند مورد است.

شما به احتمال زیاد پول زیادی کسب نخواهید کرد‌، اما انجام این کار بسیار ساده است و هر کسی که بتواند این کار را انجام دهد می‌تواند کسب درآمد از سایت آمازون داشته باشد.

۱۰. فروش محصولات دست ساز خود در سایت آمازون

علاوه بر تسلط بر بازار فروش‌، اگر کالاهای دستباف مانند کیف یا جواهرات را تهیه و به فروش می‌رسانید‌، می‌توانید کالاهای خود را در Amazon Handmade به عرضه و فروش بگذارید. این بازار به طور مستقیم با Etsy و eBay رقابت می‌کند.

هزینه‌های کارمزد کالاهای دست ساز آمازون بسیار بیشتر از Etsy است‌‌، زیرا سایت آمازون ۱۵٪ کمیسیون و حداقل یک دلار کارمزد رجوع را از فروشندگان اخذ می‌کند، در حالی فروشندگان اقلام دست ساز در Etsy هزینه کمیسیون ۳.۵٪ و لیست اقلام ۲۰٪ را می‌پردازد.

بدیهی است که شما برای مشتریان عظیم آمازون در سطح جهانی قیمت بالاتری باید برای کارمزد  پرداخت کنید‌، حاشیه سود شما پایین‌تر خواهد بود.

اگر کالاهای دستباف درست کرده و بفروشید‌، می‌توانید درخواست کنید تا به Handmade بپیوندید‌، اما باید برای پیوستن به سایت آمازون محصولات شما در رده های خاصی قرار گیرند و باید ‌کاملاً با دست ساخته شده، یا مونتاژ شده دستی (نه از یک کیت) شده و توسط شما ساخته شود.

۱۱. محصولات خود را با Amazon Merch به فروش برسانید

من در باره‌ی این مورد سال گذشته شنیدم که خواهرم در حال جست و جوی داشبورد آمازون است و حسابی در این موضوع دقیق شده است.

اصولا می‌توانید طرح‌هایی از یک تی سرت را برای بازرگانان ارسال نمایید تا در صورت قبول بتوانید آن طرح را روی بلوزهای ساده چاپ و طراحی نمایید. همانند بسیاری از فروش‌های دیگر نیز این شغل رقابتی است.

ممکن است ایده‌ی ارائه طرح‌های شما هیچ درآمدی را برای شما نداشته باشد و هیچ فروشی نداشته باشید،‌ اما خوب امتحان این موضوع هیچ هزینه‌ای برای شما در بر ندارد.

اگر خلاق هستید و طراحی‌های خلاقانه‌ای انجام می‌دهید، این شغل می‌تواند برای شما عالی باشد.

فرصت‌های فروش طراحی‌ها بسته به زمان‌های خاص و دیگر شرایط ممکن است زیاد شود.

مانند دیگر شغل‌های سایت آمازون قبل از آپلود طرح های خود باید آمازون شما را تأیید کنند.

۱۲. فرصت شغلی CamperForce

به یاد دارید چه زمانی روند مینیمالیستی برای اولین بار اتفاق افتاد؟ مردم خانه‌ها و املاک خود را فروخته و به اتوبوس‌، خانه ای کوچک‌، RV یا ون اسباب کشی می‌کردند تا بتوانند در هر مکانی که می‌خواستند زندگی کنند. به این کار علاقمندان کامپرفورس گفته می‌شد.

این موضوع توجه آمازون را به خود جلب کرده است زیرا اکنون راهی برای این افراد فراهم می‌کنند که بتوانند در حالی که در جاده هستند پول در بیاورند.

این افراد می‌توانند با کمک به آمازون در انتخاب‌، ذخیره و دریافت سفارشات کالا درآمد کسب کنید.

هنوز مشخص نیست که چقدر می‌توانید درآمد کسب کنید‌، این کار بر اساس دستمزد روش‌ مناسبی برای کسب درآمد خواهد بود. شما می‌توانید بر اساس زمان کار خود‌، حقوق اضافه و پاداش دریافت کنید.

اگر به محل اردوگاه تعیین شده آمازون برای انتخاب کار در طول فصل تعطیلات (از پاییز تا ۲۳ دسامبر) بروید‌، آمازون هزینه‌های کمپینگ شما را تأمین می‌کند و حتی ممکن است هزینه برخی از خدمات شما را نیز بپردازد.

۱۳. تجارت در آمازون

این گزینه به هیچ وجه برای شما درآمد ندارد‌، اما اگر کتاب‌ها‌، بازی‌ها و اسباب بازی‌های خود را که استفاده کنید‌ در سایت آمازون به فروش برسانید، آمازون مایل است به شما کارت هدیه آمازون تقدیم نماید.

فروش کالاهای مورد استفاده شما باید با توضیحاتی کامل باشد، به عنوان مثال باید عکس‌، اندازه گیری (اگر لباس‌، لوازم جانبی‌، و غیره باشد) بگیرید و توضیح نیز زیر محصولات اضافه نمایید.

در اصل‌، تمام کاری که شما باید انجام دهید جمع آوری وسایل خود است و آمازون تخمینی از درآمد شما از این کار را ارائه خواهد داد. اگر مشتری معمولی آمازون باشید‌، این یک کار فان و قطعا سود ده خواهد بود.

حتی اگر هیچ نقدی کسب نکنید، می‌توانید از کارت هدیه آمازون برای خرید وسایل روزمره مانند کاغذ توالت و مواد غذایی استفاده کنید.

سایت آمازون

۱۴. خدمات Amazon Vine

اگر مرتباً از آمازون استفاده می‌کنید و بررسی‌ها را می‌خوانید ، احتمالاً یک یا دو نظر را خوانده‌اید که می‌گویند شخص در ازای بررسی‌، محصول رایگان دریافت کرده است.

درست مانند تجارت سایت آمازون ، اگر جزئی از Amazon Vine شوید‌، پول دریافت نمی‌کنید‌، اما در ازای بررسی‌، به صورت رایگان کالا دریافت خواهید کرد.

در اصل‌، این برنامه‌ای است که فقط به افرادی پیشنهاد می‌شود که بررسی‌های مداوم را برای محصولات انجام می‌دهند‌.

اگر از نوشتن در مورد تجربه خود با محصولات مختلف لذت می‌برید و تمایل دارید که از اعضای آمازون آراء مفید زیادی بدست آورید‌، شرایط شما مناسب Vine Voices خواهد بود.

۱۵. خدمات آمازون

آیا شما در رفع نشتی شیر آب‌، محوطه سازی‌، تمیز کردن و ساماندهی نیازمند متخصص هستید‌؟ سایت آمازون از طریق خدمات آمازون روش دیگری برای گسترش تجارت ایجاد کرده است.

خدمات آمازون‌، مشابه TaskRabbit یا لیست Angie‌، شما را با متخصصان محلی در منطقه خود ارتباط داده تا به شما در رفع نیازهای مختلف خانگی کمک کند.

لیست خدمات شامل لوله کشی‌، کمک دست‌، شخص برای تمیز کردن خانه و موارد دیگر است.

خلاصه

اگر از هر کدام از موارد ذکر شده استفاده کرده یا توسط هرکدام با سایت آمازون همکاری می‌کنید فرقی از نطر درآمدی برای شما نخواهد داشت زیرا مردم بیشتر از خرید محصولات از سایت آمازون استفاده می‌کنند. این یک منبع عالی برای بدست آوردن درآمد اضافی خواهد بود.

یکی از ملزومات مهم قبل از شروع کار در هر کدام از این موردهایی که ذکر شد تحقیق‌ کافی خواهد بود.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

مقاله های مرتبط