Search

فهرست مطالب

پرداخت MRV Fee

پرداخت MRV Fee

پرداخت MRV Fee ؛ تمامی داوطلبان مهاجرتی به کشور آمریکا (ویزاهای B1، B2،‌ J1،‌ J2،‌ F1،‌ F2 و دیگر ویزاهای آمریکا) باید هزینه‌ا‌ی بایت تعیین وقت سفارت پرداخت نمایند که به این مبلغ MRV Fee می‌گویند.

داوطلبان مهاجرتی باید پس از ورود به خاک این کشور و تکمیل فرم DS-160 اقدام به پرداخت MRV Fee نمایید. به طور معمول هزینه‌ای که داوطلبان برای ویزاهای (B1، B2،‌ J1،‌ J2،‌ F1،‌ F2) می‌پردازند برای هر نفر ۱۶۰ دلار آمریکا است که بسته به شرایط متقاضی و نوع ویزای درخواستی می‌تواند متغیر باشد.

درخواست ویزا و پرداخت MRV Fee

متقاضیان پس از انتخاب کشور مورد نطر برای درخواست ویزای ایالت متحده باید نسبت به تکمیل فرم DS-160 اقدم نماید. پس از تکمیل این فرم یک (Application id) برای متقاضی ارسال می‌شود که با آن باید مراحل زیر را انجام دهد:

مراجعه به سایت رسمی ویزای آمریکا

انتخاب نمودن Nonimmigrant Visa Applicant

انتخاب کشور خود (ایران) متقاضی می‌تواند زبان فارسی یا انگلیسی را انتخاب نماید.

برای انتخاب کنسولگری می‌بایست یکی از سه کشور امارات، ارمنستان یا ترکیه را انتخاب نمود.

متقاضی می‌تواند برای انتخاب کنسولگری آمریکا در کشور دیگر به غیر از سه کشور ذکر شده در مرحله‌ی سوم انتخاب دیگری داشته باشند. اگر کشور مورد نظر متقاضی در لیست نباشد، متقاضی باید به صورت جداگانه با کنسولگری مکاتبه نماید.

پس از انجام تمامی مراحل باید با ورود اطلاعات ضروری و ساخت حساب کاربری تا صفحه‌ی پرداخت پیش روند. هزینه‌‌‌ی MRV  با ویزا کارت یا مستر کارت پرداخت می‌شود. پس از انجام پرداخت زمان مصاحبه به متقاضی نمایش داده خواهد شد.

متقاضی یک سال پس از پرداخت هزینه فرصت به تعیین وقت سفارت مهلت دارد. هزینه‌ی MRV Fee غیر قابل بازگشت (Non-Refundable) است.

در صورت رد شدن درخواست متقاضی باید هزینه‌ای دوباره برای تعیین وقت پرداخت نماید. متقاضی قادر خواهد بود پس از پرداخت زمان مصاحبه‌ی خود را تا ۵ مرتبه تغییر دهد. شرط این ایجاد تغییر در این است که وقت مصاحبه‌ی بعدی نیز در همان کنسولگری باشد. در صورت تمایل ب تغییر کنسولگری MRV Fee باید دوباره پرداخت شود.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

مقاله های مرتبط