Search

فهرست مطالب

پرداخت با پی پال

پرداخت با پی پال

متقاضیان می‌توانند از طریق این فرم تمامی سفارش‌های پرداخت با استفاده از پی پال (PayPal) را انجام دهند. برای خرید و سفارش  و پرداخت با پی پال در وبسایت مربوطه به صفحه‌ی پرداخت با پی پال رفته و از وجود اطلاعات مورد نظر در سایت اطمینان حاصل نمایید.

اطلاعات جامع از روش خرید با پی پال

مشاهده‌ی درگاه پرداخت آنلاین پی پال در سایت مورد نظر یکی از نشانه‌های وجود درگاه و توانایی پرداخت با پی پال است.

داوطلب در وبسایت مورد نظر اگر به صفحه‌ی پرداخت پی پال برسد می‌تواند این گزینه را انتخاب کرده و پرداخت را انجام نماید. اصولا نماد پی پال کلید نارنجی رنگ است که داخل آن نوشته‌ی (PayPal) وجود دارد.

مشتریان زمانی این کلید را مشاهد خواهند کرد که می‌خواهند از سایت‌‌ها کالا یا خدمات خریداری کنند. منظور از خدمات می‌توانند سابمیت مقاله‌ها برای مجلات و ژورنال‌‌های خارجی و کنفرانس‌های بین المللی باشد.

مشتریان برای انجام تمامی این خدمات توسط صرافی پلاس باید آدرس URL سایت مورد نظر را به همراه دستورالعمل‌های رسیدن به صفحه‌ی درگاه پی پال را برای مجموعه‌ی ما ارسال نمایید.

بهتر است مشتریان هنگام خرید از سایتی خاص حساب کاربری ساخته و «نام کاربری» (Username) و «رمز» (Password) خود را برای صرافی پلاس ارسال نمایند.

باتوجه به تحریم‌های سفت و سختی که پی پال برای استفاده کنندگان ایرانی خود اعمال کرده است. مشتریان نباید هیچ اسمی از کشور ایران یا هر موردی که می‌تواند به ایران ربط داشته باشد را در حساب کاربری خود ذکر نمایند، زیرا پی پال به سرعت شخص را بن خواهد کرد.

مشتریان اگر در حساب کاربری خود مجبور به وارد نمورن آدرس کنفرانس یا سمینار در ایران هستند،‌ هیچ خللی در کاارشان به وجود نخواهد آمد اما اگر سایت مورد نظر برای پرداخت مشتری را به سایت پی پال هدایت نماید نباید هیچ اطلاعاتی از ایران در آن باشد.

چگونه حساب پی پال را به درستی باز کنیم؟

به دلیل حساسیت بیش از حد این موضوع مشتریان می‌توانند ایجاد حساب کاربری را به مجموعه‌ی صرافی پلاس محول نمایند.

مشتریان باید توجه داشته باشد آدرس Shipping یا آدرس مقصد خرید نمی تواند کشور ایران باشد. نام دانشگاه و محل فعالیت خریدار مانند دانشگاه صنعتی شریف نباید ایران باشد.

اگر بخواهیم واضح توضیح دهیم اگر آدرس وارده ایران باشد امکان ارسال آن وجود نخواهد داشت. همچنین قابل ذکر است که برای فیلد نوع سفارش در فرم ثبت سفارش گزینه ی خرید اینترنتی با پی پال انتخاب شود.

پرداخت با پی پال

در اختیار داشتن اطلاعات حساب پی پال (PayPal Account/PayPal ID)

در این شرایط اگر مشتریان دریافت کننده فرد، موسسه یا شرکت خارجی که قصد ارسال پول به آن را داشته باشند، در وبسایت خود یا به وسیله‌ی ایمیل یک حساب پی پال در اختیار شان قرار خواهد گرفت که پول باید به آن حساب ارسال شود. اصطلاحا به  این روش «ارسال پول» یا  Send Money)) گفته می‌شود. برای این کار به «حساب کاربری» (PayPal Account) یا «پی پال آیدی» (PayPal ID) نیاز است. حساب پی پال همانند شماره حساب است که شبیه یک ایمیل آدرس مانند bidok@gmail.com  است.

مشتریان باید پیش از ثبت سفارش ازمان دریافت کننده،‌ وبسایت فرد یا ایمیلی که از آن‌ها ارسال شده است «حساب کاربری» (PayPal Account) پیدا کرده و از این که ایمیل آدرس یک حساب پی پال است یا خیر اطمینان حاصل نمایند. عبارت‌های PayPal Account ، PayPal ID و Pay to می‌توانند نشان‌دهنده‌ی اکانت‌های پی پال باشند.

در مبالغ ارسال شده حداکثر ۵ درصد به عنوان کارمزد توسط پی پال کسر خواهد شد که در نتیجه مبلغ کم‌تری به جساب پی پال دریافت کننده ارسال خواهد شد. اگر بخواهیم واضح‌تر توضیح دهیم اگر مشتری ۱۰۰ دلار در مجموعه‌ی صرافی پلاس برای ارسال دلار توسط پی پال ثبت نماید حدودا  ۹۵ دلار یا بیشتر به حساب شخص واریز خواهد شد.

در اختیار داشتن رسید پی پال (PayPal Invoice)

برخی از دریافت کنندگان اعم از فرد، موسسه و شرکت‌های خارجی جهت پرداخت مشتریان از طریق ایمیل «رسید» (PayPal Invoice) را ارسال می‌نمایند.  هر رسید پی پال دارای مبلغ، حساب پی پال دریافت کننده و کلید پرداخت پی پال است که با کلکی بر روی آن صفحه‌ی سایت پی پال باز می‌شود که آدرس URL آن با https:\\paypal.com/  شروع می‌شود. در سمت چپ صفحه‌ی جدیدی باز  می‌شود که مبلغ نهایی پرداخت با در نظر گرفتن مالیات و دیگر هزینه‌ها مشخص می‌شود. در انتها در سمت راست صفحه فرم پرداخت با پی پال قابل مشاهده خواهد بود.

برای پرداخت با پی پال باید رسید پرداخت یا URL مربوطه که پس از کلیک بر روی شکل پب پال به آن هدایت می‌شود را برای مجموعه‌ی صرافی پلاس ارسال نمایید.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

مقاله های مرتبط