صرافی پلاس یکی از مجموعه‌های پرداخت بین المللی موفق در ایران است که توانسته است با انجام هزاران تراکنش برتری خود به رقیبان را به رخ بکشد. کارشناسان ما در صرافی پلاس با تجربه‌ی ۱۰ ساله‌ی خود در پی ارتقا خدمات رسانی به مشتریان هستند.

پی پال چیست؟

پی پال یک سرویس مالی آنلاین است که به شما امکان می‌دهد با استفاده از یک حساب اینترنتی مطمئن به خرید، ‌پرداخت، حواله‌ی داخلی و خارجی پول بپردازید.‌ مشتریان به سادگی می‌توانند ‌اطلاعات بانکی‌، کارت اعتباری یا دبیت کارت (کارت بدهی) خود را به سیستم پی‌پال اضافه کرده و در زمان پرداخت کارت مورد نظر خود را انتخاب نمایند. ‌‌همچنین کاربران قادر خواهند بود یکی از روش‌های پیش فرض پرداخت را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهند.

دارندگان پی‌پال قادر خواهند بود ‌ از تعداد زیادی فروشگاه آنلاین‌‌، از جمله رستوران‌ها‌، پمپ بنزین‌ها خرید یا پرداخت انجام دهند.

علاوه بر خرید و پرداخت ‌‌با استفاده از پی‌پال‌، می‌توان از طریق این سرویس پول نیز دریافت کرد.‌ هر پول دریافت شده در حساب «پی پال» (‌‌PayPal) ‌ قرار دارد از همین رو می‌توان هنگام پرداخت‌ از مانده‌ی موجود در کارت‌های اختصاص یافته در پی‌پال ‌یا حساب بانکی‌، ‌استفاده کرد.

برای خرید و فروش دلار پی پال چه کاری باید انجام داد؟‌

برای خرید و فروش دلار پی پال کافی است در سایت صرافی پلاس ثبت نام کنید و پس از احراز هویت سفارش خود را به ثبت برسانید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارش شما انجام شود.

خدمات پی پال صرافی پلاس چیست؟

در ادامه به خدمات سرویس پی پال در صرافی پلاس اشاره خواهیم کرد:

نقد کردن دلار پی پال

پی پال یکی از رایج‌ترین و محبوب‌ترین روش‌های پرداخت درآمد ارزی در اینترنت است. با این وجود در صورت تایید سورس دلار شما‌، اکانت پی پال صرافی پلاس در اختیارتان قرار می‌گیرد تا شرکت مربوطه دلار را به آن منتقل کند، پس از انتقال در کمتر از ۲۴ ساعت معادل ریالی با شما تسویه خواهد شد.
از جمله سایت هایی که کاربران ایرانی در آن فعال هستند و درآمدشان به واسطه پی پال و از طریق ما نقد می‌شود عبارتند از:

 • Envato
 • ThemeForest
 • VideoHive
 • GraphicRiver
 • Microlancer
 • CodeCanyon
 • Freelancer.com
 • ۹۹Design.com
 • Elance.com
 • EpicGames.com
 • AdForGames.com
 • Bidvertiser.com
 • Wrapbootstrap
 • NeoBux.com
 • PeoplePerHour

شارژ حساب پی پال

شماره حساب پی پال برای شارژ اکانت همان ایمیل محسوب می‌شود، پی پال هیچ شماره‌ای به عنوان شماره حساب ندارد و همه‌ی اطلاعات برپایه‌ی همان ایمیل انجام خواهد شد.

موقع شارژ حساب پی پال کاربران می‌توانند توضیحاتی در رابطه با پولی که انتقال می‌دهند را بنویسند.
در بعضی مواقع شما می خواهید از یک سایت خارجی خرید کنید و آن سایت از شما درخواست می‌کند تا مبلغی به پی پال آن‌ها ارسال کنید، در این صورت بهتر است  مشخصات آن سرویس  را به صرافی پلاس بدهید تا در توضیحات سفارش قرار دهیم.

بعد از ارسال وجه اطلاعات پرداخت به صورت کامل در دسترس کاربران قرار می‌گیرد که همین اطلاعات یکی از مهم‌ترین اطلاعات (شماره تراکنش پرداخت یا Transaction ID) مورد نیاز شخص دریافت کننده وجه است.کاربران با داشتن شماره تراکنش می‌توانند انتقال وجه خود به آنها را اثبات کنند.

قابل ذکر است که بعضی از فروشنده‌ها  ایمیل پی پال ارسال کننده را هم ممکن است از شما بخواهند که در صورت نیاز ما ایمیل پی پال مجموعه را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

افتتاح حساب پی پال

کاربران عزیزی که نیاز به حساب پیپال دارند می‌توانند در صرافی پلاس ثبت نام کرده و درخواست خود را به ثبت برسانند.

خرید و فروش پی پال در صرافی پلاس

خرید و فروش دلار پی پال در مجموعه صرافی پلاس انجام می‌گیرد، کاربران کافی است برای این کار در سایت ثبت نام کرده و ثبت سفارش کنید.

مشاوره شارژ حساب پی پال و خرید و فروش آن با صرافی پلاس

صرافی پلاس یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های خدمات بین‌المللی است که با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی افتتاح حساب پی‌پال، ‌نقد دلار پی‌پال،‌ خرید‌و فروش دلار پی پال در حال خدمات رسانی به کاربران عزیز است. کاربران می‌توانند به راحتی درخواست‌های مربوط به پی پال خود را پس از ثبت نام در سایت و احراز هویت به ثبت برسانند.

مشتریان عزیزی که نسبت به این خدمات اطلاعاتی ندارند می‌توانند با ارسال تیکت، تماس با تلفن‌های مجموعه یا مراجعه حضوری در روزهای هفته مشاوره رایگان بگیرند و خدمات مالی آنلاین خود را به انجام برسانند.

مدت زمان تسویه با مشتریان چقدر است؟

مدت تسویه در صرافی پلاس کم‌تر از ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش است.

فهرست