پرفکت مانی یکی دیگر از سیستم‌های مالی آنلاین بین المللی است که توسط آن می‌توان به راحتی پرداخت‌های اینترنتی خود را به انجام برسانید.

درواقع پرفکت مانی سیستم مالی آنلاین است برای انتقال ارز به سراسر جهان و انجام پرداخت‌های اینترنتی است. شرکت پرفکت مانی برخلاف شرکت‌های مالی بزرگ‌تر مانند پی‌پال مسترکارت و ویزا کارت، ایرانیان را تحریم نکرده است به همین دلیل نیز محبوبیت زیادی نیز در کشورمان به دست آورده است‌.

دلار پرفکت مانی چیست؟

همان‌طور که اشاره کردیم پرفکت مانی یک سرویس مالی برجسته روسی است که به کاربران خود امکان پرداخت فوری و انتقال وجه با امنیت بالا از طریق اینترنت را در سراسر جهان می‌دهد، پرفکت مانی با سیستمی که دارد و دلار پرفکت مانی که ارائه می‌دهد فرصت‌های بی‌نظیری را برای کاربران اینترنت و صاحبان مشاغل اینترنتی فراهم می‌کند. باید به این موضوع اشاره کنیم که پرفکت مانی خود دلار مخصوص به خود را دارد که با دلار اسکناس متفاوت است برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در صرافی پلاس تماس حاصل کنید.

ویژگی های پرفکت مانی

یکی از ویژگی‌های پرفکت مانی در تحریم نبودن برای ایرانیان است که همین موضوع این سیستم مالی آنلاین را به یکی از محبوب‌ترین کمپانی‌های مالی تبدیل کرده است. ساده بودن افتتاح حساب و ووچر پرفکت مانی که خرید از تمامی سایت‌ها را برای کاربران ساده کرده است یکی از برترین ویژگی‌های پرفکت مانی تلقی می‌شود. در ادامه به ویژگی‌های برتر پرفکتمانی اشاره خواهیم کرد:

 • تحریم نبودن ایرانی‌ها
 • سریع بودن ترانش‌ها
 • افتتاح حساب سریع و ساده
 • ووچر پرفکت مانی
 • ارسال حواله به سراسر دنیا با ووچر پرفکت مانی و غیره.

قیمت دلار پرفکت مانی

قیمت دلار پرفکت مانی با دلار اسکناس متفاوت است و با توجه به بازار پرنوسان این روزها باید قیمت مد نظر را همان لحظه ایکه به آن نیاز دارید سوال کنید بنابراین بهتر است برای آگاهی از دلار پرفکت مانی با کارشناسان ما در مجموعه‌ی صرافی پلاس تماس برقرار کنید.

نحوه شارژ حساب پرفکت مانی

اگر تمایل دارید شارژ حساب پرفکت مانی شما را کارشناسان صرافی پلاس انجام دهند می‌توانید پس از ثبت نام سفارش خود را به ثبت برسانید، در غیر این صورت اگر تمایل دارید به صورت شخصی این کار را انجام دهید قادر خواهید بود با تماس با صرافی پلاس از مشاوره رایگان کارشناسان ما برخوردار شده و بتوانید با راهنمایی مشاوران حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید.

برای خرید و فروش پرفکت مانی چه باید کرد؟

برای خرید و فروش پرفکت مانی فقط باید در سایت صرافی پلاس ثبت نام کرده و سفارش خود را ثبت نمایید تا درخواست شما توسط کارشناسان صرافی پلاس در کوتاه‌ترین زمان انجام گردد.

خدمات پرفکت مانی صرافی پلاس چیست؟

در ادامه به خدمات پرفکت مانی صرافی پلاس اشاره خواهیم کرد:

افتتاح حساب پرفکت مانی

کارببران می‌توانند برای افتتاح حساب پرفکتمانی پس از ثبت نام در صرافی پلاس سفارش خود را ثبت کنند. پس از افتتاح حساب پرفکت مانی سه حساب کیف پول را مشاهده خواهید کرد:

 • حسابی که با U شروع می‌شود و حساب دلاری است .
 • حسابی که با  E شروع می‌شود و حساب یورو است.
 • و حسابی که با G شروع می‌شود. و حساب طلا است.

نقد کردن در صرافی پلاس به دو صورت انجام میگیرد:

 1. مشتریان عزیزی که اقدام به نقد پرفکت مانی می‌کنند اما حساب پرفکت مانی ندارند، صرافی پلاس با در اختیار گذاشتن حساب پرفکتمانی در اختیارشان ارز پرفکتمانی را گرفته و ریال را در کم‌تر از ۲۴ ساعت به حساب مشتری واریز می‌شود.
 2. در این روش مشتری حساب دارد اما می‌خواهد دلار را تبدیل به ریال نمایند که ما دلار پرفکتمانی را خریداری کرده و ریال را در کم‌تر از ۲۴ ساعت به حساب مشتریان عزیز واریز می‌نماییم.

خرید با پرفکت مانی

یکی از محبوب‌‌ترین روش‌های پرداخت در بیشتر سایت‌های خارجی خرید با پرفکت مانی است.

اگر قصد دارید خرید از سایت خارجی یا هر تراکنشی با پرفکت مانی را دارید می‌توانید به صرافی پلاس با فراغ خاطر اعتماد کنید.

 • در خرید با پرفکت مانی اگر حساب پرفکت مانی ندارید صرافی پلاس خرید و ارسال وجه شما را با حساب خود انجام می‌دهد.
 • اگر حساب پرفکتمانی دارید اما موجودی ندارید می‌توانید حساب خود را بوسیله‌ی صرافی پلاس شارژ کنید.

نقد کردن پرفکت مانی

اگر قصد دریافت وجه از طریق پرفکت مانی را دارید اما حساب پرفکت مانی ندارید، صرافی پلاس با حساب خود وجه ارسال شده را برای شما نقد می‌کند.

ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی یکی از خدماتی است که هدف آن ساده‌سازی معاملات است. درواقع ووچر پرفکت مانی نوعی پول الکترونیکی است که برای واریز یا برداشت وجه از آن استفاده می‌شود.

ساخت ووچر پرفکت مانی

ساخت ووچر پرفکت مانی در صرافی پلاس تنها در عرض چند دقیقه انجام می‌گیرد. کاربران می‌توانند برای خرید ووچر ثبت سفارش کنند.

ووچر پرفکت مانی چه کاربردهایی دارد؟

۱. برای انتقال پول به افراد مختلف در سرتاسرجهان استفاده می‌شوند.

۲. توانایی پرداخت آنلاین محصولات و خدمات را با امنیت بالا به کاربران می‌دهد.

۳. برای تبدیل هر ارز دیجیتال یا پول‌های فیات در صرافی‌ها استفاده می‌شود.

۴. در صورت نداشتن حساب پرفکت مانی نیز قابل استفاده هستند.

خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی یکی از خدمات محبوب این سیستم مالی آنلاین است که به کاربر دارنده‌ی خود این امکان را می‌دهد که هر نوع اکانتی پرفکتی را با هر نوع ارزی مانند دلار، ‌یورو و غیره را انتخاب نموده و شارژ کند. با استفاده از صرافی پلاس بدون نگرانی و دغدغه خدمات پرفکت مانی خود را انجام دهید.

چرا صرافی پرفکت مانی صرافی پلاس

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات مالی بین‌المللی در ارائه‌ی خدمات پرفکت مانی یکی از بهترین مجموعه های مالی محسوب می‌شود، زیرا کارشناسان حاذق مجموعه تجربه‌ی بالایی در این زمینه دارند. در ادامه به مزایای خرید پرفکت مانی از صرافی پلاس اشاره خواهیم کرد.

۱. تسویه‌ی سریع

۲. قیمت خرید مناسب

۳.پاسخگویی به صورت ۲۴ ساعته

۴. پشتیبانی قوی

۵. محدودیت مبلغ برای خرید و فروش ووچر پرفکت مانی صرافی پلاس وجود ندارد

۶. مشاوره‌ی تلفنی و حضوری رایگان

سوالات متداول از پرفکت مانی

کارمزد تراکنش های پرفکت مانی در صارفی پلاس چقدر است؟

صرافی پلاس در تلاش است تا تراکنش های پرفکت مانی را در کوتاه ترین زمان و با کم‌ترین کارمزد به انجام برساند.

چگونه می توان حساب پرفکت مانی خود را وریفای کرد؟

برای وریفای کردن کافی است به قسمت تنظیمات بروید و (verification management) را انتخاب کنید. سپس سه مرحله‌ی تایید نام خود با پاسپورت، تایید آدرس با استفاده از قبوض و تایی شماره همراه شما خواهد بود باید توجه کنید که تمام مدارکی که ارائه می‌دهید باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند.

آیا می‌توان تنها یکی از سه مراحل وریفای پرفکت مانی را طی کرد؟‌

درجواب باید بگوییم خیر شما باید هر سه مرحله را طی کنید.

آیا می توان دلار پرفکت مانی خود را به بیت کوین تبدیل کرد؟

بله پرفکت مانی چنین خدماتی دارد اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که بیت کوینی که با پرفکت مانی خریداری کردید تنها در حساب های پرفکت مانی می توانند جابه جا شوند و امکان انتقال آن به بایننس وجود ندارد.

هزینه وریفای چقدر است؟‌

هزینه وریفای در پرفکتمانی رایگان خواهد بود.

در صورت تایید نشدن حساب پرفکت مانی چه باید بکنیم؟‌

باید بگوییم که به احتمال زیاد این شرایط به دلیل ناقص بودن مدارک خواهد بود، که دلیل رد شدن مدارک شما برای ما راسال می‌شود که ما آن را به شما اطلاع می دهیم،‌اگر همچنان خطایی رخ داد می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فهرست