[vc_single_image image=”4263″ img_size=”full”]

ارسال پول و حواله دلار به کانادا

با توجه به مراوده‌های بین‌المللی نیاز به ارسال حواله به خارج از کشور در همه‌ جای دنیا دوچندان شده است که مردم ایران نیز از این شرایط مستثنی نیستند. ارسال پول و حواله دلار به کانادا یکی از پرتقاضاترین حواله‌هایی است که مشتریان صرافی پلاس درخواست می‌کنند به همین دلیل در این مقاله تاجایی که ممکن باشد مشتریان عزیز را راهنمایی خواهیم کرد اما به دلیل شرایط موجود نوسانات ارز کاربران برای اطلاعات دقیق‌تر باید با کارشناسان ما از طریق تیکت یا تماس تلفنی در ارتباط باشند تا راهنمایی شوند.

شرایط انتقال پول به کانادا

با توجه به شیوه‌ی ارسال پول و حواله دلار به کانادا شرایط مختلفی را باید داشته باشید که با تماس با کارشناسان ما به صورت کامل با این شرایط آشنا خواهید شد. صرافی پلاس از شیوه‌های مختلف حوالجات خود را به کشور کانادا ارسال می‌کند که انتخاب شیوه‌ی ارسال با توجه به شرایط ارسال حواله و فرد دریافت کننده متفاوت است.

اگر بخواهیم بشرایط ارسال حواله به کانادا را جمع بندی کنیم باید بگوییم جهت ارسال حواله به کانادا ابتدا باید نوع حساب و میزان مبلغ را مشخص نمایید. حساب ها شامل حساب شخص، حساب شرکتی و حساب‌های مربوط به دانشکاه و موسسات هستند. بسته به نوع حساب و بانک دریافت شرایط و مدارک مورد نیاز در صرافی پلاس متفاوت خواهند بود.

برای اقدام به ثبت سفارش ارسال حواله دلار به کانادا در صورت نداشتن حساب کاربری در سایت صرافی پلاس ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و پس از احراز هویت به دلیل امنیت بیشتر خود اقدام به ثبت سفارش کرده و سوالات خود را بوسیله‌ی تیکت به کارشناسان صرافی پلاس ارسال کنید.

خدمات صرافی پلاس در ارسال پول به کانادا

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی ارسال ارز به سراسر جهان یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ارسال حوالجات شما است زیرا با توجه به بی‌ثباتی ارز ارسال حواله به خارج از کشور بسیار مشکل است. کارشناسان ما با داشتن حساب‌های بین‌المللی و تجربه‌ی کافی در این حوزه حواله‌های شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کم‌ترین کارمزد به انجام می‌رسانند.

خدمات حواله دلار به کشور کانادا

ارسال حواله به کانادا به صورت حواله داخلی، حواله وسترن یونیون و تحویل دستی در شهرهای مختلف در صرافی پلاس انجام می‌شود.

ارسال حواله بانکی دلار به کانادا

برای ارسال حواله بانکی به کانادا باید اطلاعات خود و شخص دریافت کننده همچنین مبلغ حواله را به کارشناسان صرافی پلاس ارائه کنید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند که آیا ارسال حواله به بانکی که شما قصد ارسال وجه به آن را دارید ممکن است یا خیر. همان‌طور که قبلا نیز ذکر کردیم برای ارسال وجه به کانادا باید با ارسال تیکت با تماس تلفنی با دفتر تهران با کارشناسان ما صحبت کنید تا آن‌ها شما را در این مورد راهنمایی کنند زیرا با وجود عدم ثبات در بازار ارز و شرایط تحریم‌ها شرایط قابل تغییر است.

ارسال حواله وسترن یونیون

«وسترن یونیون» (westernunion) یکی از سیستم‌های مالی آنلاین است که سرعت تراکنش‌های بین المللی که ارائه می‌دهد یکی از برترین‌ها است برای ارسال حواله از طریق وسترن یونیون تنها باید مشخصات شخص دریافت کننده، مبلغ حواله، نام و نام خانوادگی پاسپورتی دریافت کننده  همچنین کشور مقصد صحیح دریافت کننده و نوع ارز را مشخص شود. این نوع حواله در کم‌تر از چند ساعت واریز می‌شود.

ارسال حواله دستی در شهرهای مختلف کانادا

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی ارسال حواله حواله دستی را برای کاربران خود محقق کرده است به این معنی که حواله‌های دلار کانادا را به صورت  دستی در شهرهای مختلف این شهر به گیرندگان تحویل می‌دهد برای اطلاعات بیشتر از این شیوه با کارشناسان ما در صرافی پلاس تماس بگیرید.

سوالات متداول در مورد ارسال پول و حواله دلار به کانادا

کارمزد حواله دلار به کانادا چقدر است؟

کارمزد ارسال حواله به کانادا با توجه به شیوه‌ی پرداخت و مبلغ انتقال متفاوت خواهد بود.

اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای ارسال حواله دلار کانادا؟

مدارک و اطلاعات مورد نیاز نیز در هرکدام از روش‌های بالا نیز با یکدیگر متفاوتند.

  • BANK NAME
  • BANK ADDRESS
  • ACCOUNT NUMBER
  • TRANSIT NUMBER
  • INS NUMBER
  • SWIFT CODE

به چه حساب هایی می توان حواله انجام داد؟

حساب ها شامل حساب شخص، حساب شرکتی و حساب‌های مربوط به دانشکاه و موسسات در کانادا می‌توان حواله ارسال کرد.

مدت زمان ارسال حواله دلار به کانادا چقدر است؟

مدت ارسال حواله به کانادا بین ۳ تا ۵ روز کاری متغیر است که با توجه به شیوه‌ی ارسال وجه و مبلغ مورد نظر تعیین خواهد شد.

جهت ارسال حواله به کانادا چه اطلاعاتی نیاز است ؟

جهت ارسال حواله بانکی به حساب های کانادا کارشناسان ما به مشخصات حساب گیرنده نیاز دارند از قبیل نام صاحب حساب، BENEFICARY NAME و ادرس صاحب حساب.

به چه بانک هایی در کانادا حواله ارسال می شود؟

Canadian Imperial Bank of Commerce (CIBC) ,SCOTIA BANK ,ROYAL BANK (RBC),BANK OF MONTREAL ONLINE BANKING (BMO),TD BANK

در صورتی‌که حواله شرکتی یا مربوط به دانشگاه یا موسسه باشد نیاز به INVOICE یا پرفما از سمت شرکت یا موسسه دریافت کننده خواهد بود.

فهرست