حواله به گرجستان ؛ گرجستان کشوری در شرق دریای سیاه است که یکی از دیدنی‌ترین و زیباترین مناطق جهان به شمار می‌رود. جالب است بدانید که در اسطوره‌های گرجی آمده است که این سرزمین بهترین و مرغوب‌ترین زمینی است که هدیه خداست که به مردم داده شده است.

برای سفر به گرجستان تقریبا می‌توانید تمام فصول سال را انتخاب کنید اما از آن‌جایی که بخشی از آب و هوای قفقاز سردسیر است فصل بهار مناسب‌ترین زمان برای گشت و گذار در گرجستان است.

افسانه‌های گرجی زیادی راجع به این سرزمین وجود دارد که بیشتر مربوط به تاریخ گرجستان است. همچنین آن‌ها معتقد هستند گرجستان سراسر آرامش، حاصل خیزی، اصالت و امنیت را در خود جای داده است.

پایتخت گرجستان شهر تفلیس است که اغلب برنامه‌ریزی برای گشت و گذار گرجستان نیز برای این شهر است. نام شهر تفلیس در واقع یک کلمه‌ی قفقازی به معنی گرم است كه به علت وجود چشمه‌های فراوان آب گرم اين منطقه است به اين نام ناميده شده است.

جالب است بدانید که اگر چه شهر تفلیس حدود  ۲۹ بار مورد حمله قرار گرفته و مجدد بازسازی شده است اما ترکیب کهن شهر با خیابان‌های سنگ فرش باریک و مارپیچ زیبای آن، بالکن‌هایی به سبک قدیمی و کلیساهای باستانی تا حدود زیادی دست نخورده باقی مانده و در قسمت‌هایی از شهر که به «تفلیس قدیم»‌ معروف است نیز موجودند.

آشنایی با کشور گرجستان

جالب است بدانید که انسان‌‌های اولیه را می‌‌توان در قفقاز جنوبی به ویژه در گرجستان خیلی قبل از دوره پارینه سنگی جستجو کرد و همچنین جمجمه‌ی انسان اروپایی نژاد که یک میلیون و هشتصد هزار سال پیش زندگی می‌کرده است که در حفاری‌‌های اخیر در ناحیه دمانیسی به دست آمده ‌است و خود باعث تعجب تاریخ شناسان و اهل فن شده است.

همچنین از هزاره‌ی دوم قبل از میلاد مسیح‌، درست هم زمان با قدرت گرفتن آشوری‌ها‌، اقوام گله‌دار و دام‌پرور از سرزمین بین ‌النهرین در این کشور شروع به سکونت کردند که جالب است بعدها امپراتوری اورارتو را تشکیل دادند و این‌که قبایل گرجی یگانگی خود را هم زمان با پایان عصر مفرغ آغاز کرد.

در پایان هزاره دوم و آغاز هزاره اول پیش از میلاد درست در نواحی جنوب شرقی کشور گرجستان باستان دو اتحادیه اصلی از قبایل ظهور کردند با نام های «دیائوخی و کولخیس» که هر دو آن‌‌ها تا قرن ۸ پیش از میلاد تنها باقی مانده و دوام داشتند .

طبیعتا زندگی یا سفر به گرجستان در شرایط مختلف نیاز به مراوده‌های مالی بین المللی مخصوصا از کشور ایران به گرجستان یا بالعکس را برای مهاجران ایرانی در این کشور می‌طلبد. ما در صرافی پلاس تمامی امور مالی شما را نه تنها از گرجستان بلکه از تمامی کشورهای دنیا انجام می‌دهیم.

حواله به گرجستان

حواله به گرجستان

ما در صرافی پلاس انواع حواله‌های مختلف (حواله‌های بین بانکی، وسترن یونیون،‌ پی پال،‌سوئیفت ) را به کشور گرجستان  انجام می‌دهیم. حواله‌های واریزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز انجام می‌شود.

به چه بانک هایی در  گرجستان می توان حواله ارسال کرد؟

کارشناسان ما در صرافی پلاس به تمامی بانک‌های گرجستان حواله ارسال می‌کنند. پس ما برای ارسال حواله‌ی بین بانکی به گرجستان محدودیتی وجود ندارد.

به چه حساب هایی می توان حواله ارسال کرد؟

ارسال حواله به حساب‌های شخصی،‌ شرکتی و دانشگاه وجود دارد.

چه اطلاعاتی برای ارسال حواله به گرجستان نیاز است؟

برای ارسال حواله اطلاعاتی از قبیل نام بانک، شماره حساب بانکی، نام صاحب حساب و مبلغ حواله مورد نیاز است.

چگونه حواله دانشجویی انجام می ‌شود؟

برای ارسال‌ حواله‌های دانشجویی به بانک باید تمامی اطلاعات دانشگاه از قبیل مشخصات حساب بانکی دانشگاه، مشخصات بانکی دانشجو همراه با شماره‌ی دانشجویی برای کارشناسان ما ارسال شود.

ارسال حواله به حساب شخصی چگونه است؟

حواله به شخص یا شرکت قابل انجام است. برای ارسال حواله اگر اطلاعاتی که از مشتریان درخواست می‌شود به درستی به کارشناسان ما ارسال شوند حواله در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد. برای اطلاع از زمان ارسال حواله می‌توانید از طریق آیدی تلگرامی ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست