حواله به پرو ؛ پرو در منطقه‌ی آمریکای لاتین قرار گرفته است، این کشور به قهوه‌هایش معروف بوده و منبع قهوه دنیا است. کشور پرو دارای مساحتی بیش از یک میلیون و ۲۸۰ هزار کیلومتر مربع است. این کشور رتبه‌ی بیستم را در دنیا از نظر وسعت را از آن خود کرده است.

از نظر جغرافیایی پرو در بخش غربی قاره‌ی‌ آمریکای جنوبی قرار داشته و در کنار اقیانوس آرام واقع شده است. کشور پرو از سمت شمال با کشورهای اکوادور و کلمبیا و از سمت غرب با اقیانوس آرام همسایه است. این کشور بین کوه‌ها و اقیانوس آرام واقع شده است.

آشنایی با کشور پرو

نواحی کوهستانی این کشور از جنگل‌های مرطوب گرمسیری تشکیل شده است. مشخص است که در جغرافیای این کشور تنوع زیستی زیادی وجود دارد. در کشور پرو می‌توان به دره‌های پر آب و  فضای بیابانی باریک اشاره نمود که بخشی از زیبایی‌های این کشور را تشکیل داده‌اند.

در پرو تولیدات در شرایط محدود موجود بوده و این موضوع نیاز به رشد بازار تجاری در این کشور را می‌طلبد، مشخص است که دولت سعی داشته تا مسیر ورود سرمایه‌گذاران خارجی را به ‌سادگی و در بهترین شرایط ممکن به نتیجه برساند.

کشور پرو جمعیتی بیش از ۳۱ میلیون نفر را در خود جای داده است که شامل آمریکایی ها، اروپایی‌ها، آفریقایی‌ها و آسیایی‌ها می‌شوند. زبان اصلی که مردم با آن صحبت می‌کنند اسپانیایی است، اگر چه تعداد قابل توجهی از ساکنان کشور پرو به زبان کچوا، ایمارا یا دیگر زبان‌های مادری صحبت می‌کنند. این تنوع‌های فرهنگی باعث شده مردمان این کشور از روش‌های مختلفی در آشپزی و هنر استفاده نمایند.

آب و هوای کشور پرو

وجود کوه، اقیانوس و مناطق گرمسیری سبب شده است که پرو از تنوع آب و هوایی متنوعی برخوردار باشد. مناطق ساحلی دارای درجه حرارت متوسط، بارش کم و رطوبت بالا هستند. در ناحیه‌ی کوه‌ها، باران در تابستان مکرر است و دما و رطوبت در مناطق پر ارتفاع و قله‌ها کاهش پیدا می‌کند.

فرهنگ کشور پرو در درجه‌ی اول ریشه در آداب و رسوم آمریکایی اسپانیایی دارد. هرچند که تحت تأثیر گروه های آسیایی، آفریقایی و دیگر گروه‌های قومی اروپایی نیز قرار گرفته است.

قلمرو شهر قرون وسطایی پرو محل ظهور بسیاری از فرهنگ‌های باستانی است، از تمدن نورت چیکو در قرن ۳۲ قبل از میلاد مسیح، قدیمی‌ترین تمدن در آمریکا، تا امپراطوری اینکا، بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین کشور قبل از پری کولومبین در آمریکا بود.

طبیعتا زندگی یا سفر به پرو در شرایط مختلف نیاز به مراوده‌های مالی بین المللی مخصوصا از کشور ایران به پرو یا بالعکس را برای مهاجران ایرانی در این کشور می‌طلبد. ما در صرافی پلاس تمامی امور مالی شما را نه تنها از پرو  بلکه از تمامی کشورهای دنیا انجام می‌دهیم.

حواله به پرو

حواله به پرو

ما در صرافی پلاس انواع حواله‌های مختلف (حواله‌های بین بانکی، وسترن یونیون،‌ پی پال،‌سوئیفت ) را به کشور پرو انجام می‌دهیم. حواله‌های واریزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز انجام می‌شود.

به چه بانک هایی در  پرو  می توان حواله ارسال کرد؟

کارشناسان ما در صرافی پلاس به تمامی بانک‌های پرو حواله ارسال می‌کنند. پس ما برای ارسال حواله‌ی بین بانکی به پرو محدودیتی وجود ندارد.

به چه حساب هایی می توان حواله ارسال کرد؟

ارسال حواله به حساب‌های شخصی،‌شرکتی و دانشگاه وجود دارد.

چه اطلاعاتی برای ارسال حواله به پرو نیاز است؟

برای ارسال حواله اطلاعاتی از قبیل نام بانک، شماره حساب بانکی، نام صاحب حساب و مبلغ حواله مورد نیاز است.

چگونه حواله دانشجویی انجام می ‌شود؟

برای ارسال‌ حواله‌های دانشجویی به بانک باید تمامی اطلاعات دانشگاه از قبیل مشخصات حساب بانکی دانشگاه، مشخصات بانکی دانشجو همراه با شماره‌ی دانشجویی برای کارشناسان ما ارسال شود.

ارسال حواله به حساب شخصی چگونه است؟

حواله به شخص یا شرکت قابل انجام است. برای ارسال حواله اگر اطلاعاتی که از مشتریان درخواست می‌شود به درستی به کارشناسان ما ارسال شوند حواله در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد. برای اطلاع از زمان ارسال حواله می‌توانید از طریق آیدی تلگرامی ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست