حواله به بولیوی ؛ بولیوی با نام رسمی جمهوری بولیوی کشوری محصور در خشکی است که در مرکز آمریکای جنوبی قرار گرفته است. جمعیت جمهوری بولیوی ۱۰ میلیون نفر بوده و زبان‌های رسمی آن اسپانیایی، کچوآ، آیمارا و ۳۴ زبان بومی دیگر است. این کشور از سمت شمال و شرق با برزیل، از سمت جنوب با آرژانتین و پاراگوئه و از سمت غرب با شیلی و پرو هم‌جوار است.

پایتخت بولیوی به طور رسمی و در قانون اساسی این کشور شهر سوکره ذکر شده اما دولت جمهوری بولیوی در شهر لاپاز مستقر است به همین دلیل بسیاری از مردم شهر لاپاز را پایتخت بولیوی می‌دانند. این شهر مرتفع‌ترین پایتخت جهان است که در ارتفاع ۱۱ هزار ۹۱۰  فوتی قرار گرفته است. سویا مهم‌ترین محصول این کشور است که درآمدزا‌یی زیادب را برای جمهوری بولیوی به وجود می‌آورد. بولیوی کشوری است که بیشترین منبع نمک را در جهان دارد. شعار رسمی مردم کشور بولیوی یک اصطلاح اسپانیایی به معنای «اتحاد قدرت است» است.

کشور بولیوی بزرگ‌ترین پناهگاه پروانه‌های جهان را دارد. بازدید از این پناهگاه‌ها برای بسیاری از گردشگران همانند قدم زدن در بهشتی پر از پروانه جذاب است.

دریاچه «تیتیکاکا» (‌Titicaca‌) یکی از خارق‌العاده‌ترین دریاچه‌های جهان است که بین کشورهای بولیوی و پرو واقع شده است. سطح این دریاچه ۳ هزار ۸۱۳ متر از سطح آب‌های آزاد بالاتر است و این دریاچه یکی از مرتفع‌ترین دریاچه‌های بزرگ دنیا به شمار می‌رود. این دریاچه همچنین از نظر حجم آب، بزرگ‌ترین دریاچه‌ی آمریکای جنوبی محسوب می‌شود.

بولیوی یک کشور در حال توسعه است که شاخص توسعه‌ی انسانی آن در حد متوسط است. میزان فقر در بولیوی ۵۳ درصد ذکر شده‌است. کشاورزی، جنگ‌لداری، ماهیگیری و معادن از فعالیت‌های اصلی صنعتی در بولیوی بوده و فراورده‌های عمده آن تولیدات نساجی، پوشاک، فلزکاری و پالایش نفت است. بولیوی از نظر اندوخته‌های معدنی و به‌ویژه فلز قلع غنی است.

طبیعتا زندگی یا سفر به بولیوی در شرایط مختلف نیاز به مراوده‌های مالی بین المللی مخصوصا از کشور ایران به بولیوی یا بالعکس را برای مهاجران ایرانی در این کشور می‌طلبد. ما در صرافی پلاس تمامی امور مالی شما را نه تنها از بولیوی بلکه از تمامی کشورهای دنیا انجام می‌دهیم.

حواله به بولیوی

حواله به بولیوی

ما در صرافی پلاس انواع حواله‌های مختلف (حواله‌های بین بانکی، وسترن یونیون،‌ پی پال،‌سوئیفت ) را به کشور بولیوی انجام می‌دهیم. حواله‌های واریزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز انجام می‌شود.

به چه بانک هایی در  بولیوی می توان حواله ارسال کرد؟

کارشناسان ما در صرافی پلاس به تمامی بانک‌های بولیوی حواله ارسال می‌کنند. پس ما برای ارسال حواله‌ی بین بانکی به بولیوی محدودیتی وجود ندارد.

به چه حساب هایی می توان حواله ارسال کرد؟

ارسال حواله به حساب‌های شخصی،‌شرکتی و دانشگاه وجود دارد.

چه اطلاعاتی برای ارسال حواله به بولیوی نیاز است؟

برای ارسال حواله اطلاعاتی از قبیل نام بانک، شماره حساب بانکی، نام صاحب حساب و مبلغ حواله مورد نیاز است.

چگونه حواله دانشجویی انجام می ‌شود؟

برای ارسال‌ حواله‌های دانشجویی به بانک باید تمامی اطلاعات دانشگاه از قبیل مشخصات حساب بانکی دانشگاه، مشخصات بانکی دانشجو همراه با شماره‌ی دانشجویی برای کارشناسان ما ارسال شود.

ارسال حواله به حساب شخصی چگونه است؟

حواله به شخص یا شرکت قابل انجام است. برای ارسال حواله اگر اطلاعاتی که از مشتریان درخواست می‌شود به درستی به کارشناسان ما ارسال شوند حواله در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد. برای اطلاع از زمان ارسال حواله می‌توانید از طریق آیدی تلگرامی ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست