حواله به بلاروس ؛ بلاروس کشوری دور از دریا در اروپای خاوری است که با کشور‌های روسیه، اوکراین، لهستان، لیتوانی و لتونی همسایه است. پایتخت بلاروس شهرمینسک است و شهر‌های مهم دیگر آن برست، گرودنو، گومل، موگلیف و ویتبسک هستند.

در بیشتر دوران تاریخ& این ناحیه که هم‌اکنون کشور بلاروس شناخته می‌شود، بخشی از کشورهای دیگر بود که می‌توان به دوک‌نشین پولاتسک، دوک‌نشین بزرگ لیتوانی، همسود لهستان-لیتوانی و امپراتوری روسیه اشاره کرد.

نهایتاً، در سال ۱۹۲۲، به یک جمهوری در اتحاد شوروی تحت عنوان بلاروسیه SSR تبدیل شد.

این جمهوری به‌طور رسمی در ۲۷ اوت ۱۹۹۰، حاکمیت خود را اعلام نمود که در پی فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، استقلال خود را به عنوان جمهوری بلاروس در ۲۵ اوت ۱۹۹۱ اعلام کرد.

آشنایی با کشور بلاروس

مساحت کشور بلاروس ۲۰۷ هزار و ۵۹۵ کیلومتر مربع است. بلاروس یک کشور دور از دریا، نسبتاً پست و شامل نواحی گسترده‌ای از سرزمین‌های باتلاقی است.

بزرگ‌ترین منطقه‌ی باتلاقی آن پولزیا است که در میان وسیع‌ترین تالاب‌های اروپایی قرار دارد. یازده هزار دریاچه در بلاروس وجود دارد، اما اکثر این دریاچه‌ها کمتر از نیم کیلومتر مربع (۱۲۴ مایل مربع) وسعت دارند. سه رودخانه‌ی اصلی در داخل این کشور جریان دارند که به نام‌های رود نمان، رودخانه پریپیات، و رود دنیپر شناخته می‌شوند.

بلندترین نقطه‌ی بلاروس در جیارژیانسکارا هارا (تپه جیارژیانسکارا) به بلندای ۳۴۵ متر (۱۱۳۲ پا) است. آب و هوای آن از زمستان‌های بسیار سرد (دمای متوسط در ژانویه در دامنه‌ای بین ۸- درجه سلسیوس تا ۲- درجه سلسیوس) تا تابستان‌های خنک و بارانی (میانگین دمای ۱۵ درجه سلسیوس تا ۲۰ درجه سلسیوس) در نوسان است.

جنگل‌های بلاروس ۳۴٪ کل مناظر این کشور را پوشانده‌اند که باعث شده محصولات جنگلی یکی از پررونق‌ترین منابع طبیعی برای این سرزمین باشند.

دیگر منابع طبیعی که می‌توان در بلاروس یافت شامل ذخایر زغال سنگ نارس، مقادیر اندکی نفت و گاز طبیعی، گرانیت، دولومیت، سنگ آهک، خاک رسوبی، گل سفید، ماسه، شن و خاک رس‌ می‌شود.

از لحاظ رسمی، این کشور تحت عنوان جمهوری بلاروس  شناخته می‌شود، در حالی که نام کوتاه آن بلاروس است. برخی کاربرد عبارت ‌»بلاروسی‌« را که با استفاده از بیان مستقیم روسی‌سازی آن بوده است را  کسر شأن می‌دانند. این نام به‌طور نادرست به «روسیه سفید» ترجمه شده است که این نام به یک منطقه‌ای جداگانه اشاره دارد.

حدود یک پنجم بلاروس، بیشتر در ایالات جنوب خاوری و گومیل و ماگیلیوف تحت تأثیر انفجار سال ۱۹۸۶ درفاجعه نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل، اوکراین قرار دارند.

طبیعتا زندگی یا سفر به بلاروس در شرایط مختلف نیاز به مراوده‌های مالی بین المللی مخصوصا از کشور ایران به بلاروس یا بالعکس را برای مهاجران ایرانی در این کشور می‌طلبد. ما در صرافی پلاس تمامی امور مالی شما را نه تنها از بلاروس بلکه از تمامی کشورهای دنیا انجام می‌دهیم.

حواله به بلاروس

حواله به بلاروس

ما در صرافی پلاس انواع حواله‌های مختلف (حواله‌های بین بانکی، وسترن یونیون،‌ پی پال،‌سوئیفت ) را به کشور بلاروس انجام می‌دهیم. حواله‌های واریزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز انجام می‌شود.

به چه بانک هایی در  بلاروس می توان حواله ارسال کرد؟

کارشناسان ما در صرافی پلاس به تمامی بانک‌های بلاروس حواله ارسال می‌کنند. پس ما برای ارسال حواله‌ی بین بانکی به بلاروس محدودیتی وجود ندارد.

به چه حساب هایی می توان حواله ارسال کرد؟

ارسال حواله به حساب‌های شخصی، ‌شرکتی و دانشگاه وجود دارد.

چه اطلاعاتی برای ارسال حواله به بلاروس نیاز است؟

برای ارسال حواله اطلاعاتی از قبیل نام بانک، شماره حساب بانکی، نام صاحب حساب و مبلغ حواله مورد نیاز است.

چگونه حواله دانشجویی انجام می ‌شود؟

برای ارسال‌ حواله‌های دانشجویی به بانک باید تمامی اطلاعات دانشگاه از قبیل مشخصات حساب بانکی دانشگاه، مشخصات بانکی دانشجو همراه با شماره‌ی دانشجویی برای کارشناسان ما ارسال شود.

ارسال حواله به حساب شخصی چگونه است؟

حواله به شخص یا شرکت قابل انجام است. برای ارسال حواله اگر اطلاعاتی که از مشتریان درخواست می‌شود به درستی به کارشناسان ما ارسال شوند حواله در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد. برای اطلاع از زمان ارسال حواله می‌توانید از طریق آیدی تلگرامی ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست