حواله به اندونزی ؛ اندونزی کشوری وسیع و پهناور است که از مجموعه‌ای از ۱۳ هزار جزیره زیبا و شگفت انگیز متصل به هم  تشکیل شده است. پایتخت اندونزی جاکارتا است. جاکارتا پرجمعیت‌ترین شهر اندونزی است که از بزرگترین شهرها میان کشور‌های اسلامی محسوب می‌شود.

اندونزی بین اقیانوس هند و اقیانوس آرام قرار گرفته است. این کشور از شمال با مالزی‌، از شرق با تیمور و پاپوآ گینه نو دارای مرز مشترک بوده و همچنین از جنوب با استرالیا و پالائو، از شمال با فیلیپین، ویتنام، سنگاپور و تایلند همسایه است.  اندونزی از شمال غربی مشرف به شبه جزیره‏ی هند است.

اندونزی بزرگ‌ترین مجمع الجزایر جهان است که در ۱۸۱۱۰  جزیره‏ی این کشور، ۶ هزار نفر سکنه دارد. این کشور بعد از چین، هند و آمریکا، با ۲۴۰ میلیون جمعیت چهارمین کشور پرجمعیت جهان و بزرگ‌ترین کشور در آسیای جنوب شرقی شناخته می‌شود.

قطعا زندگی در اندونزی در شرایط مختلف نیاز به مراوده‌های مالی بین المللی مخصوصا از کشور ایران به اندونزی یا بالعکس را برای مهاجران ایرانی در این کشور می‌طلبد. ما در صرافی پلاس تمامی امور مالی شما را نه تنها از اندونزی بلکه از تمامی کشورهای دنیا انجام می‌دهیم.

حواله به اندونزی

ما در صرافی پلاس انواع حواله‌های مختلف (حواله‌های بین بانکی، وسترن یونیون،‌ پی پال،‌سوئیفت ) را به کشور کانادا  انجام می‌دهیم. حواله‌های واریزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز انجام می‌شود.

به چه بانک هایی می توان حواله ارسال کرد؟

کارشناسان ما در صرافی پلاس به تمامی بانک‌های کانادا حواله ارسال می‌کنند. پس ما برای ارسال حواله‌ی بین بانکی به کانادا محدودیتی وجود ندارد.

به چه حساب هایی می توان حواله ارسال کرد؟

ارسال حواله به حساب‌های شخصی،‌شرکتی و دانشگاه وجود دارد.

چه اطلاعاتی برای ارسال حواله به اندونزی نیاز است؟

برای ارسال حواله اطلاعاتی از قبیل نام بانک، شماره حساب بانکی، نام صاحب حساب و مبلغ حواله مورد نیاز است.

چگونه حواله دانشجویی انجام می ‌شود؟

برای ارسال‌ حواله‌های دانشجویی به بانک باید تمامی اطلاعات دانشگاه از قبیل مشخصات حساب بانکی دانشگاه، مشخصات بانکی دانشجو همراه با شماره‌ی دانشجویی برای کارشناسان ما ارسال شود.

ارسال حواله به حساب شخصی چگونه است؟

حواله به شخص یا شرکت قابل انجام است. برای ارسال حواله اگر اطلاعاتی که از مشتریان درخواست می‌شود به درستی به کارشناسان ما ارسال شوند حواله در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد. برای اطلاع از زمان ارسال حواله می‌توانید از طریق آیدی تلگرامی ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست