حواله به ارمنستان ؛ تاریخ کشور ارمنستان در واقع قسمتی به جای مانده از تاریخ مردم ارامنه در فلات ارمنستان است؛ به نظر می‌رسد زادگاه و وطن اصلی ارامنه کشور ارمنستان بوده و سپس به مرور زمان مردم قسمت‌های دیگر نیز به آن‌ها پیوسته‌اند.

در ابتدا نام ارمنستان از نام بنیان‌ گذار این قوم یعنی‌ «هایک» گرفته شده و بعد از تسط ایران پسوند «ستان» به آن اضافه شده است. مردم‌ مناطق دیگر، این کشور را با نام‌های دیگری چون آرمانی، آرمانیا، آرامان و غیره می‌شناختند، اولین بار نام ارمنیا در کتیبه‌ای از داریوش اول دیده شد؛ سپس به مرور زمان نام آن به ارمنستان کنونی تغییر یافت؛ بعد از ایران اتحادیه جماهیر شوروی به ارمنستان تسلط پیدا کرد و سرانجام این کشور در سال ۱۹۹۱ به استقلال رسید و جمهوری ارمنستان را تشکیل داد.
از نظر جغرافیایی ارمنستان بین دریای سیاه و دریای خزر واقع شده که پل ارتباطی بین ایران و اروپا محسوب می‌شود.

همسایگان کشور ارمنستان شمال کشور گرجستان، از شرق جمهوری آذربایجان، از غرب ترکیه و در نهایت از جنوب ایران و نخجوان هستند. این سرزمین در بخش شمال فلات معروف ارمنستان تشکیل شده و قدمتی بیش از ۳ هزار سال دارد که ارمنستان کنونی تنها بخشی از فلات اصلی و بزرگ ارمنستان را تشکیل داده است.

آشنایی با ارمنستان

به طور کلی می‌توان کشور ارمنستان را یک کشور کوهستانی دانست که عموما آب و هوای معتدل و بارانی دارد. وسعت آن حدود ۲۹ هزار ۷۴۳ کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر ۳ میلیون میلیون را در خود جای داده است.
یکی از اولین کشورهایی که در قرن ۱۴ دین مسیحیت به آن راه پیدا کرد ارمنستان بود. به همین دلیل بخشی از فرهنگ و آداب و رسوم این کشور از مسیحیت الگو گرفته است؛ دین رسمی کشور ارمنستان مسیحیت است به همین دلیل کلیساهای متعددی در کشور دیده می‌شود. می‌توان گفت کلیسا‌های این کشور به نوعی ریشه در فرهنگ و اصالت آن‌ها دارد.
زبان اصلی مردم این کشور ارمنی است و فرهنگ آن‌ها بیشتر مربوط به مردم بومی ارمنی می‌شود. ازم به ذکر است زبان ارمنی به دو زیر شاخه ارمنی شرقی و ارمنی غربی تقسیم می‌شود که تنها در تلفظ‌های آن تفاوت وجود دارد.
در نهایت زبان ارمنی شرقی به عنوان زبان رسمی این کشور شناخته شده است و پس از آن نیز زبان روسی زبان دوم آن‌هاست.
طبیعتا زندگی یا سفر به ارمنستان در شرایط مختلف نیاز به مراوده‌های مالی بین المللی مخصوصا از کشور ایران به ارمنستان یا بالعکس را برای مهاجران ایرانی در این کشور می‌طلبد. ما در صرافی پلاس تمامی امور مالی شما را نه تنها از ارمنستان بلکه از تمامی کشورهای دنیا انجام می‌دهیم.

حواله به ارمنستان

حواله به ارمنستان

ما در صرافی پلاس انواع حواله‌های مختلف (حواله‌های بین بانکی، وسترن یونیون،‌ پی پال،‌سوئیفت ) را به کشور ارمنستان انجام می‌دهیم. حواله‌های واریزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز انجام می‌شود.

به چه بانک هایی در ارمنستان می توان حواله ارسال کرد؟

کارشناسان ما در صرافی پلاس به تمام ارمنستان ی بانک‌های ارمنستان حواله ارسال می‌کنند. پس ما برای ارسال حواله‌ی بین بانکی به ارمنستان محدودیتی وجود ندارد.

به چه حساب هایی می توان حواله ارسال کرد؟

ارسال حواله به حساب‌های شخصی،‌شرکتی و دانشگاه وجود دارد.

چه اطلاعاتی برای ارسال حواله به ارمنستان نیاز است؟

برای ارسال حواله اطلاعاتی از قبیل نام بانک، شماره حساب بانکی، نام صاحب حساب و مبلغ حواله مورد نیاز است.

چگونه حواله دانشجویی انجام می ‌شود؟

برای ارسال‌ حواله‌های دانشجویی به بانک باید تمامی اطلاعات دانشگاه از قبیل مشخصات حساب بانکی دانشگاه، مشخصات بانکی دانشجو همراه با شماره‌ی دانشجویی برای کارشناسان ما ارسال شود.

ارسال حواله به حساب شخصی چگونه است؟

حواله به شخص یا شرکت قابل انجام است. برای ارسال حواله اگر اطلاعاتی که از مشتریان درخواست می‌شود به درستی به کارشناسان ما ارسال شوند حواله در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد. برای اطلاع از زمان ارسال حواله می‌توانید از طریق آیدی تلگرامی ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست