حواله به آذربایجان ؛ جمهوری آذربایجان کشوری با طبیعت منحصر به فرد و فرهنگی بی مانند است که به سرزمین آتش و مروارید قفقاز تشبیه شده است. این کشور قرن‌ها تاریخ، آداب و رسوم و مناطق زیبای طبیعی را در دل خود نگه داشته و با نشان دادن آن‌ها به جهانیان انتظارات همه نوع افرادی را که از آن بازدید می‌کنند برطرف می‌کند. جمهوری آذربایجان توانسته کشور مهمان نواز و دوست‌داشتنی منطقه قفقاز شود.

جمهوری آذربایجان یک نام جغرافیایی است، از یک طرف این نام با جمعیت پیوند دارد که هزاران سال قبل از دوران ما در این منطقه زندگی می‌کردند و اکثراً آتش پرست بودند، مردم محلی این آتش را خدای خود می‌دانستند و به همین دلیل آتش را می‌پرستیدند، «آذر» به معنی آتش است، نام ترکی آذر برای مدت طولانی برای این کشور استفاده می‌شد، کلمه‌ی آذر از دو بخش تشکیل شده است. کلمه‌ی  «آذر» به معنای «مرد شجاع» یا «نگهبان آتش» است.

آشنایی با جمهوری آذربایجان

کلمه «آذربایجان» از نام یک قبیله‌ی باستانی ترک؛ که در آن سرزمین‌ ساکن بوده‌اند، سرچشمه می‌گیرد.

جمهوری آذربایجان کشوری تاریخی و باستانی است که در گذشته جز کشور ایران بوده است. این کشور دارای جنبه‌های تاریخی، فرهنگی و همچنین مشترکات زیادی با ایران  است.

اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، تاریخ کشور آذربایجان ترکیبی از وجود ترک‌های قرن یازدهم و پارسیان باستان است؛ منطقه‌ای که امروز ما با عنوان جمهوری آذربایجان می‌شناسیم در سال ۶۴۲ میلادی توسط اعراب فتح شد که همین موضوع باعث شد مردم در آن زمان به اسلام روی آورند.

این کشور برای چند صد سال، یک استان عربی به حساب می‌آمد و در حال رونق گرفتن بود، پس از سقوط امپراتوری عرب حاکم بر آذربایجان امروزی، مغول‌ها به این کشور حمله کردند و در طی قرن‌های سیزدهم تا پانزدهم میلادی، این منطقه توسط خان دوم مغول، سپس برای دوره‌ای توسط حکومت محلی و بعداً تحت حکومت پارس اداره می‌شد.

تا زمان جنگ جهانی اول و فروپاشی امپراتوری روسیه در سال ۱۹۱۷، جمهوری آذربایجان به دلیل داشتن منابع نفتی خود ارزشمند و مهم بود. آذربایجان یک دوره‌ی کوتاه بین سال‌های ۱۹۱۸تا ۱۹۲۰مستقل شد.

با این حال اتحاد جماهیر شوروی در سال ۱۹۲۰ به آن حمله کرد و جمهوری آذربایجان بخشی از اتحاد جماهیر شوروی شد و بعد از سال‌ها مستعمره‌ی این کشور بودن در ۲۰اوت ۱۹۹۱ اعلام استقلال کرد و اکنون به عنوان جمهوری دموکراتیک آذربایجان که اساس آن بر قانون مداری است، شناخته می‌شود.

طبیعتا زندگی یا سفر به آذربایجان در شرایط مختلف نیاز به مراوده‌های مالی بین المللی مخصوصا از کشور ایران به آذربایجان یا بالعکس را برای مهاجران ایرانی در این کشور می‌طلبد. ما در صرافی پلاس تمامی امور مالی شما را نه تنها از آذربایجان بلکه از تمامی کشورهای دنیا انجام می‌دهیم.

حواله به آذربایجان

حواله به آذربایجان

ما در صرافی پلاس انواع حواله‌های مختلف (حواله‌های بین بانکی، وسترن یونیون،‌ پی پال،‌سوئیفت ) را به کشور آذربایجان انجام می‌دهیم. حواله‌های واریزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز انجام می‌شود.

به چه بانک هایی در  آذربایجان می توان حواله ارسال کرد؟

کارشناسان ما در صرافی پلاس به تمامی بانک‌های آذربایجان حواله ارسال می‌کنند. پس ما برای ارسال حواله‌ی بین بانکی به آذربایجان محدودیتی وجود ندارد.

به چه حساب هایی می توان حواله ارسال کرد؟

ارسال حواله به حساب‌های شخصی،‌شرکتی و دانشگاه وجود دارد.

چه اطلاعاتی برای ارسال حواله به آذربایجان نیاز است؟

برای ارسال حواله اطلاعاتی از قبیل نام بانک، شماره حساب بانکی، نام صاحب حساب و مبلغ حواله مورد نیاز است.

چگونه حواله دانشجویی انجام می ‌شود؟

برای ارسال‌ حواله‌های دانشجویی به بانک باید تمامی اطلاعات دانشگاه از قبیل مشخصات حساب بانکی دانشگاه، مشخصات بانکی دانشجو همراه با شماره‌ی دانشجویی برای کارشناسان ما ارسال شود.

ارسال حواله به حساب شخصی چگونه است؟

حواله به شخص یا شرکت قابل انجام است. برای ارسال حواله اگر اطلاعاتی که از مشتریان درخواست می‌شود به درستی به کارشناسان ما ارسال شوند حواله در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد. برای اطلاع از زمان ارسال حواله می‌توانید از طریق آیدی تلگرامی ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست