1 / 1

ارسال حواله ون کره

حواله وون کره

ارسال حواله وون کره در سریعترین زمان و با کمترین کارمزد؛ صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی حواله‌های بانکی کره یکی از پیشگامان این عرصه است. مجموعه‌ی ما  با سال‌ها تجربه در خدمات ارسال وجه به تمامی نقاط دنیا با کم‌ترین کارمزد و کوتاه‌ترین زمان یکی از بهترین و قابل اعتماد‌ترین شرکت‌های پرداخت ارزی است. علاوه بر حواله بانکی حواله وون کره  به این کشور، حواله وسترن یونیون، حواله داخلی حواله وون کره، حواله پی پال و نقد کردن درآمد ارزی از این کشور برای مشتریان عزیز مجموعه‌ی صرافی پلاس انجام می‌شود.

طبیعتا تحریم‌های اعمال شده بر کشور ایران شرایط را سخت می‌کند اما غیر ممکن نه! مشتریان می‌توانند برای انجام حواله‌های خود به آیدی تلگرامی صرافی پلاس پیام داده یا به صورت حضوری در روزهای کاری به دفتر تهران صرافی پلاس مراجعه نمایند.

کلیه اطلات حساب بانکی شخص گیرنده

در حال حاضر کارمزد ارسال حواله ون ۲۰۰۰۰۰ تومان میباشد که در برخی شرایط بسته به بانک و میزان مبلغ ممکن هست کارمزد کمتر یا بیشتر باشد.

Woori Bank ,KB Kookmin Bank,Industrial Bank of Korea , KEB Hana Bank,Naver Bank

معمولا حواله های وون به ووری بانک و بانک او کره میباشد که سریع تر و راحت تر انجام میگردد.جهت ارسال حواله به سایر بانک ها میبایست از کارشناسان ما جهت بررسی و اعلام هزینه و کارمزد استعلام نمایید.

بسته به میزان مبلغ ارسالی بین ۱ تا ۵ روز کاری زمان بر میباشد.