ارسال حواله به اسکاتلند ؛ اسکاتلند در شمال غربی اروپا واقع شده و یک سوم شمالی بخش بریتانیای بزرگ را تشکیل می‌دهد. کشور اسکاتلند تاریخی طولانی دارد، بنابراین در لیست کشورهای پربازدید جهانی قرار می‌گیرد . این کشور هر ساله پذیرای گردشگران بسیاری از سراسر دنیا است. در این مقاله به چند نمونه از ویژگی‌های این کشور همراه با شرایط ارسال حواله اشاره می‌کنیم.

تا اوایل سال ۱۷۰۷ رژیم حاکم در اسکاتلند دولتی مستقل محسوب می‌شد. با تظاهرات گسترده در این کشور و ایجاد اتحادیه‌ای که منجر به اتحاد اسکاتلند و دولت پادشاهی انگلیس شد، دولت پادشاهی بریتانیا شکل گرفت.

از این تاریخ به بعد اسکاتلند نیز به همراه ایرلند شمالی، انگلستان و ولز جزئی از بریتانیا شمرده می‌شوند. اسکاتلند حدود ۷۸،۳۸۷ کیلومترمربع مساحت دارد، شهر «ادینبرگ» (Edinburgh) پایتخت آن است. اسکاتلند به داشتن مناظر کوهستانی، نهرها، ‌دریاچه‌ها و مناظر ساحلی فوق‌العاده شهرت دارد.

شعار مردم اسکاتلند (Nemo me impune lacessit) است که به معنای «هر کس مرا خشمگین کند، بی مجازات نمی‌ماند».

کلمه‌ی اسکاتلند مشتق کلمه‌ی لاتین «اسکاتی» (Scoti) است. مدت‌ها بعد از کلمه‌ی (Scotia) در یک تصویر به معنای سرزمین اسکاتلندی‌ها استفاده شد. در ابتدا برای اشاره به ایرلند از این کلمه استفاده می‌شد، اما در قرن یازدهم، (Scotia) برای اشاره به افرادی که اسکاتلندی صحبت می‌کردند استفاده شد. استفاده از کلمه‌ی (Scotland و (Scots در اواخر قرون وسطی رایج بود.

اسکاتلند همسایه ی کشور انگلیس

ثابت شده که کشور اسکاتلند کاملا از انگلستان جدا است. مردم این دو کشور بیش از یک میلیون سال قبل با یکدیگر برخورد داشتند و بعد از آن به یکدیگر چسبیدند بنا به همین دلیل هنوز هم ترکیب‌های زمین‌شناسی آن با یکدیگر متفاوت است.

با توجه به گزارش Daily Mail، در سال ۲۰۱۱، اسکاتلندی‌ها در میان مردم کوتاه قد انگلستان مشخص بودند. طبق گزارشی دیگر حدود ۲۰۰ سال پیش بین مردمان این دو کشور مورد مشترکی وجود نداشته است. اسکاتلندی‌ها نسبت به انگلیسی‌ها قد بلندتر بودند.

اسکاتلندی‌ها تعداد سربازان زیادی را در طول جنگ جهانی اول از دست دادند.

دین مردم اسکاتلند در غالب کشور پروتستان است. بر خلاف واقعیت، کلیسای کاتولیک اسکاتلندی‌ها بیشترین تعداد پروتستانی را در طول روز نسبت به کل کشورهای مسیحی جهان به خود می‌بیند.

تا زمانی‌که اسکاتلند بخشی از انگلستان بود، نماینده‌ی دولت اسکاتلند به پادشاهی انگلستان رسید، نامش ملکه «الیزابت دوم» (Elizabeth II) است. در جولای سال ۱۹۹۹ ملکه الیزابت دوم اولین مجلس را در طول ۳۰ سال افتتاح کرد. در آن زمان اعلام شد مجلس در مقابل خدمات بهداشتی، اجتماعی و دولتی مسئول است.

طبیعتا زندگی یا سفر به اسکاتلند در شرایط مختلف نیاز به مراوده‌های مالی بین المللی مخصوصا از کشور ایران به اسکاتلند یا بالعکس را برای مهاجران ایرانی در این کشور می‌طلبد. ما در صرافی پلاس تمامی امور مالی شما را نه تنها از اسکاتلند بلکه از تمامی کشورهای دنیا انجام می‌دهیم.

ارسال حواله به اسکاتلند

حواله به اسکاتلند

ما در صرافی پلاس انواع حواله‌های مختلف (حواله‌های بین بانکی، وسترن یونیون،‌ پی پال،‌سوئیفت ) را به کشور اسکاتلند انجام می‌دهیم. حواله‌های واریزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز انجام می‌شود.

به چه بانک هایی در  اسکاتلند می توان حواله ارسال کرد؟

کارشناسان ما در صرافی پلاس به تمامی بانک‌های اسکاتلند حواله ارسال می‌کنند. پس ما برای ارسال حواله‌ی بین بانکی به اسکاتلند محدودیتی وجود ندارد.

به چه حساب هایی می توان حواله ارسال کرد؟

ارسال حواله به حساب‌های شخصی،‌شرکتی و دانشگاه وجود دارد.

چه اطلاعاتی برای ارسال حواله به اسکاتلند نیاز است؟

برای ارسال حواله اطلاعاتی از قبیل نام بانک، شماره حساب بانکی، نام صاحب حساب و مبلغ حواله مورد نیاز است.

چگونه حواله دانشجویی انجام می ‌شود؟

برای ارسال‌ حواله‌های دانشجویی به بانک باید تمامی اطلاعات دانشگاه از قبیل مشخصات حساب بانکی دانشگاه، مشخصات بانکی دانشجو همراه با شماره‌ی دانشجویی برای کارشناسان ما ارسال شود.

ارسال حواله به حساب شخصی چگونه است؟

حواله به شخص یا شرکت قابل انجام است. برای ارسال حواله اگر اطلاعاتی که از مشتریان درخواست می‌شود به درستی به کارشناسان ما ارسال شوند حواله در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد. برای اطلاع از زمان ارسال حواله می‌توانید از طریق آیدی تلگرامی ما با کارشناسان در ارتباط باشید.

صرافی پلاس با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی خدمات ارزی یکی از پیشگامان این عرصه است. ما در صرافی پلاس حواله‌های مختلف به تمامی کشورهای دنیار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. مشتریان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند با کارشناسان حاذق و مجرب مجموعه از طریق ثبت نام در سایت و ارسال تیکت در ارتباط باشند. صرافی پلاس در ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته (به جز روزهای تعطیل) در حال خدمت به مشتریان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست